Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Весна – прекрасна та яскрава пора року, а для випускників закладів загальної середньої освіти та їх батьків – це дуже відповідальна пора, пора підготовки документів до вступу та остаточного визначення із майбутньою професією.

Так з метою правового виховання молоді та допомоги з визначенням майбутньої професії, відділом профорієнтаційної роботи та працівниками Донецького юридичного інституту МВС України розроблено систему профорієнтаційних заходів для закладів загальної середньої освіти яка охоплює майже всю Україну.

Кожен захід в офлайн та онлайн режимах розраховується індивідуально для запрошеної аудиторії. Тому на майбутніх вступників завжди чекає цікава програма, інформування про умови навчання, інформаційна підтримка та консультативний супровід через соціальні мережі. До заходів залучаються провідні викладачі, студенти та курсанти ДЮІ МВС України.

Для ознайомлення з умовами навчання, проживання, курсантсько-студентським побутом, інститутом запроваджено «годину відкритих дверей ДЮІ», яка проводиться з понеділка по четвер о 13.00 у м. Маріуполь.

У рамках «години відкритих дверей ДЮІ» на днях було проведено низку цікавих профорієнтаційних заходів для майбутніх вступників, учнів ЗЗСО № 31 та 57, яких було запрошено на екскурсію до музею історії МВС Донеччини. Школярам були представлені експонати, які відображають діяльність правоохоронних органів Донеччини з кінця XVIII століття до сьогодення. Документально-речові матеріали розкривають характер та особливості роботи української правоохоронної системи, її роль у державотворчих процесах, охороні громадського порядку, боротьбі зі злочинністю.

Для вихованців клубу старшокласників «Альтаїр», комунального закладу «Лівобережний районний будинок дитячої та юнацької творчості» та старшокласників ЗЗСО №29, 54, 47, 52, 50, 67 м. Маріуполя, викладачі кафедри тактико-спеціальної підготовки, разом із деканом факультету №2 Валентином Туліновим та провідним фахівцем деканату Катериною Романенко провели профорієнтаційні заходи в стінах інституту. Майбутнім вступникам було продемонстровано стрілецький тир та спеціальні засоби. Досвідчені викладачі інституту розповіли про умови та порядок застосування, використання та правила поводження з вогнепальною зброєю, ознайомили школярів з матеріальною частиною зброї, а саме: з пістолетом Макарова, автоматом Калашникова, снайперською гвинтівкою, ручним кулеметом тощо. Під час зустрічей фахівці закладу вищої освіти розповіли про наявні спеціальності та особливості вступу до Донецького юридичного інституту, за допомогою відеороликів продемонстрували яскраві сторони курсантського життя, презентували подарунки- іміджеву продукцію інституту.

Також майбутні здобувачі прослухали захоплюючі лекції та отримали цікаві лайфхаки з права, правоохоронної діяльності, економіки та управління від декану факультету № 3 Володимира Буги та доцента кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної підтримки факультету №1 Сергія Пекарського. На прикладах було доведено необхідність володіння сучасним громадянином України юридичними знаннями, уміннями та навичками у різних сферах діяльності.

Ізюминку у профорієнтаційні заходи внесли злагоджений студентьско – курсантський актив інституту: Скаженніков Максим, Соловьйова Юлія, Притула Андрій, Мухаркін Максим, Яковенко Тетяна, Шильке Катерина, інші курсанти та студенти які розповіли учням 10 та 11 класів про переваги навчання в ДЮІ, «цікавинки» зі студентсько-курсантського життя.

Наразі деякі учні вже цілком визначились і приходять на зустріч вже з конкретними запитаннями. Так, 26 березня учні комунального закладу "Маріупольський навчально-виховний комплекс "колегіум-школа" № 28 Маріупольської міської ради Донецької області", зацікавились лекцією про інститут настільки, що майже закидали декана факультету № 3 Володимира Бугу своїми запитаннями про особливості навчання, про студентське життя,  конкурсні випробування, міжнародні студентські обміни інституту, а в кінці зустрічі, яка навіть затягнулася на півгодини через жваву бесіду, деякі учні наголосили, що нехай інститут їх чекає, вони вже готуються до вступу.

Дружня професійна команда Донецького юридичного інституту МВС України чекає на своїх здобувачів вищої освіти! Долучайся до команди лідерів!