Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Як отримати сучасну професію слідчого, стати працівником підрозділу кримінальної поліції, превентивної діяльності, патрульним поліцейським, користуватися всіма пільгами, передбаченими законодавством? Ці та інші питання задавала молодь Донецької та Луганської областей на березневому Ярмарку Вакансій.

Надвисокій технічний рівень онлайн заходу дозволив приєднати понад 1800 осіб з Донецької та Луганської областей, майже 900 осіб подивилися трансляцію презентацій відомих компаній-роботодавців на Facebook і YouTube.

Проєкт реалізовано ГО «Маріупольська спілка молоді» в партнерстві з Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки уряду Японії (IOM Ukrain).

Ярмарок відкрито вітальними словами пана Ан Нгуєна, Голови Місії  Міжнародної організації з міграції в Україні (агенція ООН з питань міграції) та пана Ріота Оджими, представника Посольства Японії в Україні.

Спікером від ДЮІ МВС України виступив декан факультету № 2  підполковник поліції Валентин Тулінов, якій розповів про умови вступу до інституту у 2021 році, критерії відбору. Про особливості підготовки фахівців до підрозділів Національної поліції України.

Додатково індивідуальні співбесіди з питань працевлаштування до підрозділів Національної поліції проводили HR-фахівці від стейкхолдерів - т.в.о. начальника сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області капітан поліції Парфьонов Олександр та старший інспектор відділу кадрового забезпечення Управління патрульної поліції в Донецькій області ДПП майор поліції Шевченко Ганна.

Дякуємо організаторам заходу, він пройшов на відмінно!

 Посилання на пряму трансляцію https://www.facebook.com/YarmarokVakanciy/videos/291407825751705

  

Начальник відділу профорієнтаційної

роботи Галина Ізотова