Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України інтенсивно продовжує налагоджувати міжнародне співробітництво з іноземними колегами. З цієї нагоди відбулася онлайн зустріч з ректором Університету Миколаса Ромеріса (Литовська Республіка) пані Інгою Желеніне та пані деканом юридичного факультету Снегуоле Зюкене. Потрібно зазначити, що вагомий внесок у сприянні зустрічі зробив литовський політолог, спеціаліст в галузі соціального та політичного розвитку Донбаського регіону,  Голова комітету із закордонних справ Парламента Литви і головний радник Президента Литви з питань зовнішньої політики (1996-2003 рр.) пан Альвідас Медалінскас.

Зі сторони ДЮІ у зустрічі брали участь ректор Сергій Вітвіцький, перший проректор Єгор Назимко, завідувачка кафедри господарсько-правових дисциплін та економічної безпеки Людмила Ніколенко, та завідувачка відділення міжнародного співробітництва Евеліна Рябченко. Представники закладів вищої освіти ознайомилися з діяльністю та напрямами один одного, а також обговорили можливі спільні проєкти та заходи.

Майбутня співпраця з провідним литовським закладом вищої освіти відкриває перспективи академічної мобільності, участі у програмі Еразмус+, надання здобувачам вищої освіти подвійних дипломів, а також сприятиме покращенню матеріально-технічного забезпечення навчального процесу.

Донецький юридичний інститут висловлює свою подяку литовським колегам та пану Альвідасу Медалінскасу за приємну, продуктивну зустріч, та сподіваємося на розвиток плідної співпраці на благо наших закладів вищої освіти.

Відділення міжнародного співробітництва