Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Викладацький склад кафедри господарсько – правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України продовжує розширювати здійснення профорієнтаційних заходів не дивлячись на непередбачувані події, викликані карантином. Ініціатором та безпосереднім виконавцем проведення профорієнтаційної роботи виступає завідувач кафедри господарсько – правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Віталій Кадала. У квітні місяці 2020 року Віталій Кадала  за підтримки колективу запропонував провести профорієнтаційну акцію «Престижна освіта як запорука життєвого успіху в  майбутньому» .

Мета проведення  профорієнтаційної акції полягала в наступному:

 • популяризація освітянських послуг Донецького юридичного інституту МВС України;
 • розширення комунікаційної мережі з позиції профорієнтаційної роботи колективу кафедри господарсько – правових дисциплін;
 • обґрунтування доцільності вибору економічного фаху навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України за спеціальністю «Економіка» спеціалізація «Економічна безпека підприємств» ;
 • створення та накопичення електронного інформаційного ресурсу в базі кафедри з метою проведення майбутніх профорієнтаційних заходів.

Для досягнення поставленої мети завідувачем кафедри ГПД Віталієм Кадала та доцентом кафедри Оленою Гузенко було проведено розробку форми накопичувальних таблиць єдиного зразка у розрізі подання інформації, визначено сферу комунікацій для розповсюдження рекламних прайсів, оновлено змістовність раніше розробленого рекламного прайсу, який присвячено популяризації спеціальності «Економіка» спеціалізації «Економічна безпека підприємств»

Участь у профорієнтаційній акції «Престижна освіта як запорука життєвого успіху в майбутньому» беруть усі члени кафедри за встановленими сферами роботи: завідувач кафедри Віталій Кадала (Миколаївська  область), професор кафедри Богдан Деревянко (Полтавська область), доцент кафедри Юлія Громенко (Дніпропетровська область), Олена Гузенко (Кіровоградська область), Дмитро Іваненко (Сумська область), Олександра Роженко (Донецька область), Тетяна Хайлова (Запорізька область) та Наталія Макаренко (Луганська область).

Сферу електронних комунікацій  для проведення профорієнтаційної роботи викладачами кафедри було  розділено на два напрямки:

 • виконкоми міської ради, виконкоми районних рад, представники судової влади України,  центри зайнятості , управління пенсійного фонду, установи соціального захисту, регіональні центри з надання безоплатної вторинної  правової допомоги, установи, що надають юридичні, страхові та нотаріальні послуги та інші установи, які не є представниками підприємницького сектору України;
 • державні та комерційні підприємства, які є представниками великого, середнього та малого бізнесу.

Крім того, виступи у засобах масової інформації з актуальних питань правового забезпечення різних аспектів функціонування держави, місцевих територіальних громад та життя людей є вдалим елементом профорієнтаційної роботи. Співробітники Донецького юридичного інституту заслужено користуються повагою громадськості на теренах України і тому їх доволі часто запрошують виступити експертами за різними напрямами. Так, протягом квітня 2020 року представники кафедри господарсько-правових дисциплін були запрошені для надання власних коментарів. Завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін Віталій Кадала надав коментарі місцевому телеканалу міста Кривий Ріг «Рудана» щодо заборон в умовах карантину. Доцент кафедри господарсько-правових дисциплін Дмитро Іваненко взяв участь у прямому ефірі телеканалу міста Кривий Ріг «Рудана» з коментарями про підсилення відповідальності за підпали.

Разом з тим, завідувач кафедри ГПД Віталій Кадала звернувся до колективу з ініціативою продумати та запропонувати власні заходи щодо подальшої профорієнтаційної роботи в умовах, які відповідають сьогоденню.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05

Доцент кафедри  ГПД,
Олена ГУЗЕНКО