Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Цього разу у рубриці "2+1" про свій вибір розповіла сильна дівчина, яка обрала для себе шлях захищати громадян. Її звати…. І ось її історія.

"Чи є актуальним питання щодо служби у сучасній поліції ? Особисто я вважаю, що так, адже поліція ще за часів її історичного створення мала велику кількість перспективних та проблемних аспектів. На мою думку, служба у поліції це не спосіб існування, це стиль життя, у якому я бажаю реалізувати себе як особистість.

Навчаючись у школі, я зробила для себе впевнений вибір стати поліцейським, я відчувала, що створена саме для цього. Стати гідним охоронцем правопорядку та професійним юристом це головна мета мого життя, до якої я поступово крокую, маленькими, але впевненими кроками. Набуття професійних навичок для мене це як бар’єр, який я пройду через декілька років та стану кваліфікованим співробітником Національної поліції України, але головним, на мою думку, аспектом є відповідальне відношення до суспільства. Я маю на увазі саме істинне призначення поліції - щира допомога громадянам своєї держави, я вважаю, що саме цьому поліція це покликання, адже хто як не ми захистить суспільство від злочинності і з палким вогнем буде з нею боротися, а головне, що ми самі формуємо систему поліції і повинні мати всі необхідні якості, які потрібні для того, щоб кожен громадянин нашої держави відчував себе у безпеці.

Не можу не сказати про освітню програму «курсант-слухач» (2+1). Особисто для мене, це шанс, який я не маю права не використати. Я впевнена, що після того як я долучуся  до даної освітньої програми, рівень моєї професійної підготовки значно збільшиться і я стану  ще на крок ближче до своєї мети. 

Осмислюючи всі свої думки, я впевнено можу сказати, що мій вибір – нести службу в поліції та продовжувати навчатися. Я впевнена, що моє відношення та працелюбство буде оцінено українським суспільством і я щиро готова зробити усе, щоб кожен громадянин моєї країни відчував безпеку та розумів, що поліція його береже.     "

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків ДЮІ МВС України