Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Ветеран - це почесне звання, в якому поєднуються такі важливі поняття, як патріотизм, самовідданість, професіоналізм, доброта і мудрість.

Всю роботу з ветеранами та пенсіонерами здійснює Рада ветеранів, яку очолює з великим життєвим досвідом і стажем, Швець Анатолій Петрович. Свій життєвий шлях пройшов Він від інженера відділення по організації руху ДАІ УВС м. Маріуполя, потім заступник начальника училища – начальник відділення кадрового забезпечення Маріупольського училища ПППМ ГУМВС України в Донецькій області,а згодом Ви приєднались до нашого дружнього колективу, де ви працюєте викладачем циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки Донецького юридичного інституту МВС України. Більше 25 років Ви присвятили себе службі внутрішніх справах МВС України, цим забезпечили авторитет серед колег, курсантів та слухачів вишу.

Громадська організація буде брати активну участь у проведенні заходів, спрямованих на підвищення якості навчально-виховного процесу, зміцнення дисципліни та законності, виховання особового складу в дусі патріотизму, відданості обраній професії.

Ветеранів запрошують на урочисті та святкові заходи, на яких вони на власних прикладах пропагують патріотизм, сумлінне служіння Батьківщині, людські цінності, розповідають про складнощі поліцейської роботи, проводять профорієнтаційну роботу серед молоді.

Висловлюємо  щиру  вдячність нашим  ветеранам за патріотизм та мужність, за майбутню багаторічну плідну працю, за  вагому роль та активну участь у вихованні майбутнього покоління. Бажаємо Вам,  шановні,   міцного здоров’я, щастя, наснаги, миру, успіхів у здійсненні планів та задумів.  Ваш досвід - безцінний.  Ви є міцною  ланкою взаємодії і взаємодопомоги нашому навчальному закладу.

Ми  вдячні  Вам за співпрацю, за відстоювання  інтересів  ветеранства, за турботу про людей похилого віку,  за патріотичне виховання молоді.  Хай ветеранська  організація завжди має підтримку  у втіленні найкращих ідей  на  благо нашої Донецького юридичного інституту МВС України та Української  держави  в цілому!

Громадська організація  «Рада ветеранів і пенсіонерів  ДЮІ МВС України»

розпочала свою діяльність, запрошує усіх бажаючих пенсіонерів та ветеранів

Донецького юридичного інституту  приєднатися до роботи.

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України