Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Сергію Васильовичу!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з 35-річним Ювілеєм від Днем народження!

Ваші ділові якості, висока організованість, наполегливість і самовідданість обраній справі, виключне почуття гумору та вміння розв’язувати будь-яке завдання на високому професійному рівні стали міцною запорукою поважного ставлення до Вас серед керівництва та усього колективу вишу-переселенця.

Всі, хто знає Вас і працює поруч, відзначають і цінують Вашу високу працездатність, вимогливість до себе, невичерпну енергію, принциповість, організаторський талант, вміння з успіхом довести справу до кінця.

Шануємо Вас як високопрофесійного, досвідченого, вмілого начальника, генератора нових ідей, наставника молоді та прекрасної душі людину. Завдяки вродженому розуму, наполегливості, активній життєвій позиції, чесності, порядності Ви здобули авторитет і глибоку повагу.

Жага до знань та бажання постійного самовдосконалення на ниві юриспруденції увінчані успішним захистом дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий вклад у розвиток нашого інституту. Завдяки Вашим титанічним зусиллям було відновлено випуск збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу». Крім того, Вами особисто розроблені пропозиції до законодавства України щодо вдосконалення системи критеріїв відбору кандидатів у водії та їх підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з урахуванням проблематики забезпечення безпеки дорожнього руху, які були втілені Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності у практичну законотворчу діяльність.

Ваша кропітка та наполеглива праця і надалі допомагають Вам досягати професійних «висот», про що свідчить наукова співпраця з іншими навчальними закладами, науково-дослідними установами, активна участь в організації та проведенні науково-практичних конференцій, наукових семінарів, круглих столів та інших наукових заходів.

Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активна життєва позиція є гідним прикладом для наслідування.

Шановний Сергію Васильовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, невтомного творчого пошуку, успіхів у всіх починаннях, щоденних справах, сміливих планах і сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають Вас негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням  і радістю сьогодення.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний