Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Проект Ради Європи “Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень” , що імплементується в межах Плану дій Ради Європи для України на 2018 - 2021 роки запрошує до участі у міжнародній конференції стосовно вдосконалення правової бази, судової практики, та тренінгових програм з питань внутрішнього переміщення, що відбудеться 21 травня 2019 року у м. Київ.

Мета конференції полягає у розробці шляхів покращення законодавства України, вдосконалення практики національних судів та тренінгових програм з питань внутрішнього переміщення у відповідності до стандартів Ради Європи.

На конференції відбудеться обговорення переглянутого базового аналізу щодо вдосконалення національного законодавства України стосовно захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) та його рекомендацій, представлення  публікації “Внутрішнє переміщення в Україні: практика національних судів” включно з результатами моніторингу національної судової практики з питань захисту прав ВПО, а також HELP курсу з питань внутрішнього переміщення, розробленого за підтримки Проекту.

До участі у конференції запрошені представники Cекретаріату Кабінету Міністрів України, міністерств, відомств, державних установ, місцевої влади та регіональних партнерів, суддівського корпусу та інших представників юридичної спільноти, вищих навчальних закладів, у тому числі переміщених,  національних неурядових організацій, міжнародних організацій, посольств, а також представники та експерти Ради Європи.

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України