Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

ДЮІ як виш-переселенець, неодноразово доводить своїми досягненнями і здобутками, не тільки якість у наданні і навчанні кваліфікованих поліцейських і юристів, а також  спортивними результатами. Доказом цього є створення жіночої гандбольної команди « ДЮІ - Кривий Ріг». Розпочавши свою спортивну  кар’єру у 2018 році, Ви пройшли шлях від команди дебютанта до бронзового призера Вищої ліги України серед жіночих команд у 2019 році.

Висловлюю глибоку вдячність Вам, шановні спортсмени, наставники за примноження переможних традицій і спортивної слави. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.
Бажаю всій команді та  тренерам, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Будьте завжди лідерами, досягайте максимальних висот, розвивайтеся і не зупиняйтеся на досягнутому. Попереду багато перемог і роботи над собою. Будьте прикладом для наслідування і завойовуйте все нові лідерські позиції! Бажаю юним спортсменкам бути завжди впевненими у перемозі та  ставити перед собою тільки високі спортивні цілі!

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України і нашого навчального закладу! Хай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої держави. Хай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!

Ми пишаємося Вашими досягненнями. Ви — наша гордість!

З повагою
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
 професор Віктор Миколайович Бесчастний