Шановний Олексію Олександровичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Завдяки Вашому професіоналізму, життєвому досвіду, витримці, виваженим рішенням, злагодженій командній роботі і результативним діям, Ваше місто активно розвивається, зберігаючи свою самобутність, неповторність, багату історію і традиції.

Ваш широкий діапазон знань та інтересів, працьовитість і відданість справі, організаторські здібності, тверда життєва позиція здобули визнання й повагу серед колег та громадськості.

Ваш приклад щоденної сумлінної роботи над собою, вимогливості й працездатності, талант організатора і мудрого керівника, викликають глибоку повагу.

За багаторічну сумлінну трудову та громадську діяльність Вас було неодноразово нагороджений численними обласними та державними нагородами та відзнаками: Почесною відзнакою Президента України; Грамотою Митрополита Київського і всієї України; Почесною грамотою обласної ради; 2003 рік - Почесним знаком Донецької обласної ради; Орденом «За заслуги» ІІ ступеня; Орденом Сергія Радонежського; Орденом «Преподобного Іллі Муромця» ІІ ступеня; Орденом «Миколи Чудотворця»; Грамотою «Священного синоду Української православної церкви»; Орденом «За заслуги» І ступеня; Ювілейна медаль «20 років незалежності України», подяка Президента України, нагороджений Почесними  грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності.

Шановний Олексію Олександровичу!

Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху та твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking