Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Миколо Анатолійовичу!

У цей святковий, радісний день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків, адже Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стати на шлях служіння українському народові.

Ваші ділові якості, висока організованість, наполегливість і самовідданість обраній справі, виключне почуття гумору та вміння розв’язувати будь-яке завдання на високому професійному рівні стали міцною запорукою поважного ставлення до Вас серед керівництва та усього колективу вишу-переселенця.

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами.

У 2017 році  успішно захистили дисертаційне дослідження на тему: «Судовий розгляд справ про адміністративні правопорушення у сфері встановленого порядку управління» зі спеціальності 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Всі, хто знає Вас і працює поруч, відзначають і цінують Вашу високу працездатність, вимогливість до себе, невичерпну енергію, принциповість, організаторський талант, вміння з успіхом довести справу до кінця.

За значний особистий внесок в громадську та інші сфери діяльності, за сприяння становленню та розвитку Кривого Рогу, а також багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність мер міста Юрій Григорович Вілкул Вас нагородив нагрудним знаком «За заслуги перед містом» І ступеня. Знак «За заслуги перед містом» – це нагорода Криворізької міської ради громадянам на знак визнання їхніх видатних заслуг перед Кривим Рогом та заохочення їхньої діяльності.

Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активна життєва позиція є гідним прикладом для наслідування. Ми високо шануємо Вас за активну життєву позицію та багаторічне самовіддане служіння народу України.

Шановний Миколо Анатолійовичу!

Бажаємо міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Хай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал якнайкраще служить на благо міста та всієї України!

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й