Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Розвиток public-relations з засобами масової інформації був, є і завжди залишатиметься актуальним напрямком діяльності Донецького юридичного інституту МВС України. Наш виш має давні добрі традиції зв’язків і дружніх стосунків із засобами масової інформації, які продовжує налагоджувати, розвивати і розширювати за новим місцем дислокації навчального закладу.

Дуже приємно, що представники засобів масової інформації постійно беруть участь в урочистостях Донецького юридичного інституту МВС України, висвітлюють заходи, знакові події та здобутки навчального закладу, що, без сумніву, є його популяризацією на теренах Дніпропетровщини та Криворіжжя.

За словами представників ЗМІ, громада Криворіжжя із зацікавленістю ставиться до інформації про діяльність Донецького юридичного інституту МВС України, який вже по праву став осередком освітянської роботи і юридичної науки на Дніпропетровщині. Це – результат активної профорієнтаційної роботи та налагодження тісної взаємодії з засобами масової інформації.

14 вересня 2016 року відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України 114 вересня 2016 року відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України 2
14 вересня 2016 року відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України 314 вересня 2016 року відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України 4
14 вересня 2016 року відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України 514 вересня 2016 року відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України 6

Так, урочистості, з нагоди Дня знань (1 вересня), посвячення першокурсників у курсанти Донецького юридичного інституту МВС України (10 вересня) були висвітлені у медіапросторі завдяки нашим друзям з ТРК «Рудана», ТРК «Криворіжжя», телеканалами «Первый городской» та сайту «Первый Криворожский».

Статті про ці події були опубліковані на шпальтах офіційних сайтів

ТРК «Рудана»

14 вересня 2016 року відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України 7

ТРК «Криворіжжя»

14 вересня 2016 року відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України 7

телеканалу «Первый городской»

14 вересня 2016 року відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України 7

«Первый Криворожский»

14 вересня 2016 року відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України 7

Сайтом «Первый Криворожский» було відзнято відеосюжет про День знань, який проходив на базі Головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України, який знаходиться за адресою вул. Степана Тільги, 21.

ТРК «Криворіжжя» та телеканал «Первый городской» підготували розгорнуті репортажі про посвячення першокурсників у курсанти Донецького юридичного інституту МВС України.

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України висловлює всім медіапартнерам слова глибокої вдячності за висвітлення освітньої діяльності інституту у медіапросторі та доведення інформації до населення про якісну юридичну освіту європейського рівня мешканцям Криворіжжя. Ми щиро сподіваємося на взаємодію та плідну співпрацю з Вами.

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України