Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

І ось уже середина вересня. Пройшли перші дня навчання. Особливо з хвилюванням ці дні пройшли для студентів та курсантів першого курсу. Школа позаду. Рідні та друзі залишилися удома. Звичайне життя змінилося в одну мить. Нові обличчя, такі ж хвилюючі моменти знайомств з однокурсниками, методистами, викладачами, офіцерами інституту. Чомусь і викладачі в форменому одязі. Багато чого нового. І це вже не школа, а інститут! Хтось став курсантом, хтось студентом і в чому між ними різниця. З’явилося одночасно багато запитань, а відповіді нададуть роки проведені у виші. Як завжди першокурсники з новими враженнями приступили до навчання.

Не залишилися осторонь від першокурсників і студенти другого курсу ДЮІ. Адже саме вони, рік тому поступили до нашого інституту і почали не лише навчатися, а й успішно продовжувати і примножувати інститутські традиції. Саме з метою підтримки курсантів та студентів 2016 року набору студенти другого курсу передають вітання першокурсникам. Допоміг їм у цьому доцент кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності Сергій Петрович Пекарський. Кожен зі студентів другокурсників мав нагоду звернутися до першокурсників зі щирими словами, які наповнені емоційністю, добрими порадами. Тому пропонуємо наступне мовою оригіналу та збереженою стилістикою викладеного тексту…

Привіт, першокурсники ДЮІ 1

Собічевська Олена: «Дорогі першокурсники, студенти та курсанти ДЮІ! Вітаю Вас із вступом до Донецького юридичного інституту. Позаду ЗНО, екзамени, конкурси. Ці труднощі – тільки початок складного та захоплюючого студентського життя. Бажаю Вам скористатися усіма можливостями, що дає інститут, а в першу чергу здобути гарну освіту. Нехай у Вас буде багато перемог. Бажаю Вам знайти своє місце в житті. Успіхів Вам! Міцного здоров’я, миру, терпіння

Литвин Оксана: «Шановні студенти та курсанти – першокурсники ДЮІ! Раді Вас вітати в нашому інституті й щиро вдячні Вам за те, що Ви віддали перевагу саме нам! Я хочу побажати усім Вам терпіння, наснаги, добрих оцінок, ентузіазму, а головне приймати активну участь у житті та різноманітних заходах інституту. Будьте яскравими, емоційними та працьовитими! Успіхів Вам у навчанні!»

Кавчак Роман: «Поздравляю Вас с поступлением в наш ВУЗ. Желаю Вам успешной учебы на первом курсе. Все преподаватели хорошие. И совет - не пропускайте пары

«Містер Х»: «Дорогі першокурсники. Вітаю Вас з вступом до нашого навчального закладу.  Бажаю Вам вчитися багато і добре».

Луценко Тетяна: «С поступлением, дорогие первокурсники! Как мы все рады, что у нас появились Вы! Ведь кто, как не вы, будете готовить праздники этого учебного года. И в связи с этим хочу пожелать Вам творческих успехов и уверенности в собственных силах

Кушнарева Карина: «Уважаемые поступившие! Хочу поздравить Вас с поступлением в наш элитный институт. Судьбу первого курса мы знаем как никто и помним все то, что ожидает Вас в грядущем учебном году. Поэтому самое главное пожелание – КРЕПИТЕСЬ! Но! Все не так страшно, если все учить, писать, запоминать и иногда зубрить ночами. Удачи Вам в ваших грядущих двойках, слезах и пересдачах, наши «желторотики». Если, что… мы поможем, подскажем…»

Кашель Наталья: «С поступлением в ВУЗ! Мы точно такие же были абитуриенты, точно так же боялись, волновались. Но Вы не бойтесь, Вам очень повезло с институтом, преподаватели хорошие, отзывчивые. В учебе будет трудно, но ведь никто не обещал, что будет легко! Так, что, я желаю Вам огромной удачи, терпенья и побольше оптимизма и позитива. Добра, добра Вам.»

Марченко Михаил: «Поздравляю Вас с поступлением в ДЮИ, желаю Вам найти хороших друзей, ладить с преподавателями и чтобы все четыре года были для Вас успешными.»

Биба Анна, староста 2-го курсу: «Привет Вам курсанты и студенты – первокурсники. Вы уже лучшие, так как Вы выбрали ДЮИ! ДЮИ – лучший ВУЗ! Курсанты, Вы наше будущее полиции, мы в Вас верим! Передаю привет всем, кто с Донецкой области. Терпенья Вам, смелости, упорства и идти только вперед!!! А будете отставать, наука догонит…»

Рожкован Станислав: «Курсанты и студенты первого курса! Приветствую Вас в институте – ДЮИ! Терпения, взаимопонимания с преподавателями, ума. По всем вопросам обращайтесь к студенту второго курса, то есть ко мне…телефон не держу в секрете, обращайтесь.»

Савостьяненко Даниил: «Дорогие первокурсники, поздравляю Вас с поступлением в наш ВУЗ. Желаю всем отучиться первый курс с интересом, задором и отличным настроем на учебу! Успехов в учебе и в жизни

Власенко Анастасія: «Шановні студенти та курсанти ДЮІ 2016 року набору! Я щиро вітаю Вас. Бажаю Вам: здоров’я; наснаги; потуги до навчання; хороших та чудових оцінок; щасливих перемог; будьте собою і все буде добре. ВАМ ДУЖЕ ПОЩАСТИЛО

Сорокіна Дар’я: «Шановні першокурсники, студенти та курсанти! Вітаю Вас з новим навчальним роком у новому статусі, в нових умовах. Бажаю Вам успіхів та натхнення! Ви зробили правильний вибір, коли захотіли навчатися саме в цьому навчальному закладі. Тут дуже теплий та дружній колектив і тут завжди раді бачити кожного. Хочу побажати Вам терпіння, сил та продуктивного навчального року! Успіхів Вам!»

Ніконюк Максим: «Шановні першокурсники бажаю Вам творчих успіхів, міцного здоров’я та великого терпіння аби втримати той багаж знань та професіоналізму, який Вам надасть наш інститут

Барган Сергій: «Шановні першокурсники! У цей складний для країни час саме Ви вирішили займатися юридичною та правоохоронною діяльністю, яка вкрай необхідна у добу реформування держави. Бажаю Вам легкості у навчанні, жаги до праці та боротьби. Виховуйте себе за принципом поваги до закону та держави. Ви – надія нації! Держава шанує Ваш вибір!»

Чалий Влад: «Терпенья, удачи, 30 балов по семинарам, 40 по модулям, 30 по самостоятельным и все 100. Учитесь, знания лишними не бывают!»

Бугрим Ксенія: «Дорогі студенти та курсанти, вітаю Вас з новим етапом життя. Ви стали дорослішими і Вас чекає багато цікавого в цьому навчальному закладі. Бажаю Вам легкого вивчення предметів, взаємопорозуміння з викладачами і теплих стосунків з групою. І не забувайте про своє здоров’я і про своїх рідних, і бути більш гуманними до людей.»

Горохов Віктор: «Першокурснику, ти закінчив шкільний курс навчання. Тепер ти студент вишу і буде дещо складніше. Тобі прийдеться працювати над усіма предметами. Смак студентського життя своєчасно ліквідувати «хвости» ‑ по науковому академічні заборгованості по навчальним предметам. Головне вчити все, хоча інколи можна покладатися на свою інтуїцію

Стребежева Каміла: «Шановні студенти та курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України. Бажаю Вам гарних знань, творчої наснаги, взаєморозуміння, взаємоповаги, легкого навчання. Ви вибрали гарну професію юриста, правоохоронця, кваліфікацію яких здобуваєте у нашому інституті. Поважайте один одного - це дуже важливо. Гарних Вам оцінок та всього найкращого!!!»

Бугера Анна: «Первокурсник, поздравляю с поступлением! Ты стоишь на пороге больших перемен! Впереди много прекрасных моментов, которые могут быть связаны только с учебным процессом. Новые знакомства, друзья и интересы – все впереди! Желаю успехов в учебе, шикарного досуга, приключений и познания нового. Пусть первый учебный год дается легко! Высшее образование - это то, что необходимо всем. Поэтому нет ничего лучше, чем получить его. И, к тому же, студенчество ‑ это отличная пора, чтобы оттянуться. Так что желаю удачи на всех фронтах.»

Від усього 2-гокурсу: «Слава Україні. Більше перемог. Боріться та поборете. Шануймося бо ми того варті!»

Привіт, першокурсники ДЮІ 2Привіт, першокурсники ДЮІ 3
Привіт, першокурсники ДЮІ 4

 

Інформацію підготували:

доцент кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності Сергій Пекарський

та актив студентів другого курсу ДЮІ