Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

 

2016 рік – особливий рік для колективу Донецького юридичного інституту МВС України. 28 квітня 2016 р. виповнюється 55 років із дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України, який пройшов славетний путь свого розвитку.

Протягом багатьох років один із напрямів діяльності науковців Донецького юридичного інституту МВС України націлений на покращення чинного законодавства у сфері безпеки дорожнього руху. Водночас стрімкі процеси реформування правоохоронних органів, провідне місце серед яких посідають відповідальні за безпеку дорожнього руху підрозділи Національної поліції, потребують напрацювання проектів нормативно-правових актів та підготовки рекомендацій щодо застосування оновленого, а також чинного законодавства у сфері автотранспортної безпеки.

В газеті «Поліція Донеччини» з нагоди відзначення ювілею Донецького юридичного інституту МВС України розміщено інформацію про здобутки нашого навчального закладу

Сьогодні діяльність науково-дослідної лабораторії Донецького юридичного інституту – це яскравий приклад наполегливості, відповідальності та ефективної співпраці науки та практики у вирішенні найгостріших проблем діяльності підрозділів Національної поліції України. Її кропітка та наполеглива робота спрямована на встановлення наукових зв’язків між вищими навчальними закладами й органами виконавчої влади, зокрема правоохоронними, які є відповідальними за стан правопорядку в державі.

Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності співпрацює з Головним управління Національної поліції в Донецькій області. В рамках цієї співпраці та з нагоди ювілею нашого навчального закладу в газеті «Поліція Донеччини» була розміщена стаття про Донецький юридичний інститут МВС України під назвою «Фахівці ДЮІ продовжують вдосконалювати нормативне-правове забезпечення дорожньої безпеки» .

Колектив науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності висловлює слова щирої вдячності начальнику відділу комунікації  ГУ НП в Донецькій області, капітану поліції Шиман Наталії Олександрівні за плідну співпрацю та взаємодію.

 

Науково-дослідна лабораторія з проблемних

питань правоохоронної діяльності