Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

31 січня 2013 року в  Палаці спорту «Динамо» у м. Донецьку відбулися змагання з чемпіонату Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з плавання. У цих змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів серед збірних команд правоохоронних органів. Серед них: Заслужений майстер спорту України з сучасного п’ятиборства член збірної команди України учасник двох Олімпійських ігор у м. Пекіні (Китай - 2008 рік) та у м. Лондоні (Англія – 2012 рік) Дмитро Кірпулянський, представник збірної команди Східного ТРК внутрішніх військ,  призер чемпіонату Світу 2012 року з сучасного п’ятиборства, член збірної команди України Павло Кірпулянський, представник збірної команди ГУ МВС України в Донецькій області, переможець та призер чемпіонатів Світу з триатлону (Ironman) Віктор Земцев, представник збірної команди Східного ТРК внутрішніх військ, член збірної команди України та член збірної команди МВС України з плавання, переможець та призер чемпіонату Європи серед поліцейських у м. Дніпропетровську  2011 року Олександр Баранець - представник збірної команди ГУ МВС України в Донецькій області.

 

Спортивні успіхи з плаванняЧесть інституту в даному заході захищали члени збірної команди інституту з офіцерського триборства та плавання:

 

  • капітан міліції Андрій Братковський – викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки;
  • рядовий міліції Євген Морозов – курсант 417-го навчального взводу;
  • рядовий міліції Сергій Свириденко – курсант 312-го навчального взводу;
  • рядовий міліції Дмитро Демяненко – курсант 306-го навчального взводу.

За підсумками змагань чемпіонату Донецької обласної організації ФСТ «Динамо» України з плавання у командному заліку перше місце  посіла - збірна команда ГУ МВС України в Донецькій області, друге - збірна команда ДЮІ МВС України та збірна команда Східного ТРК внутрішніх військ.

У змаганнях з естафети 4х50 метрів вільним стилем перше місце посіла - збірна команда ГУ МВС України в Донецькій області, друге - збірна команда Східного ТРК внутрішніх військ, третє – збірна команда ДЮІ МВС України.

Учасники змагань та збірні команди були нагороджені Кубками, медалями та грамотами Донецької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Вся збірна команда з офіцерського триборства та плавання щиро дякують за допомогу під час підготовки ректорові інституту полковнику міліції Бесчастному В.М., начальнику відділу організації служби підполковнику міліції Гончаренко О.О. та начальнику кафедри спеціальної фізичної підготовки полковнику міліції Гавриліну В.О.

 

 

Андрій Братковський