Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Курсанти Донецького юридичного інституту пам’ятають про тих, чия мудрість, знання та досвід є найкоштовнішим скарбом – про наших високоповажних ветеранів.

Як справедливо казав Вудро Вільсон: «Турбота про інших людей є основним обов’язком в житті кожної людини». Курсанти Донецького юридичного інституту слідують цьому принципу й охоче відвідують і допомагають ветеранам, адже ми поважаємо та шануємо їхню самовіддану працю та мужність.

29 січня курсанти 3-го курсу слідчо-криміналістичного факультету в котрий раз з великою радістю завітали в гості до голови ради ветеранської організації Василя Павловича Лямзенка, де обмінялися думками відносно професії «міліціонер», а також обговорювали заходи ветеранської організації інституту.

- Діяльність ради ветеранської організації спрямована, перш за все, на те, щоб виховати у курсантів нашого інституту відчуття патріотичності і відданості обраній справі, адже лише з чистим серцем і добрими намірами можливе досягнення успіхів у професійній та службовій діяльності. Заходи ветеранської організації щодо захисту інтересів своїх членів у державних та громадських органах на сьогоднішній день є всеосяжними, адже нерідко виникають труднощі під час надання соціальної допомоги ветеранам, а наше завдання звести такі ризики до мінімуму, адже ветеранів, особливо учасників бойових дій, залишилося зовсім небагато і рада ветеранської організації піклується про них!

Також у теплій та затишній обстановці під час чаювання Василь Павлович розповідав курсантам про моменти із захоплюючої історії нашого навчального закладу.

Ми щиро віримо, що всі заходи, які проводяться радою ветеранської організації будуть запорукою довголіття та міцного здоров’я всіх ветеранів Донецького юридичного інституту МВС України.

 

 

Інформацію підготувала
курсант 310 навчального взводу
слідчо-криміналістичного факультету
Тетяна
МІЩЕНКО