Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Днями, 2 лютого 2013 року в м. Волноваха Донецької області у місцевому Палаці піонерів відбувся чемпіонат Донецької області з гирьового спорту серед юнаків та дівчат.

Почесними гостями заходу стали:

  • майстер спорту СРСР, чемпіон України – міський голова Демченко Сергій Володимирович;
  • майстер спорту СРСР, заслужений тренер України – Четверяков Сергій Григорович;
  • президент обласної федерації гирьового спорту, майстер спорту СРСР, тренер вищої категорії, суддя міжнародної категорії – Дяговець Олександр Павлович;
  • головний суддя змагань – тренер першої категорії, майстер спорту України – Четверяков Сергій Сергійович.

Першими змагання розпочали дівчата: вони боролися за перемогу в абсолютній ваговій категорії. Кожна дівчина повинна була виконати вправу «класичний ривок однієї гирі» за 5 хвилин.

Після дівчат змагатися розпочали юнаки. В двоборстві вони повинні були виконати «поштовх», а потім «ривок». Вага спортивних снарядів складала 16 і 24 кг. за вибором спортсмена.

Вперше у цих змаганнях взяли участь:

  • Воронцова Дана Володимирівна – курсант 1-го курсу факультету міліції громадської безпеки 104 навчального взводу;
  • Агєєва Ганна Володимирівна – курсант 1-го курсу факультету міліції громадської безпеки 106 навчального взводу.

І ось в запеклій боротьбі серед дівчат почесне третє місце завоювала Воронцова Дана, піднявши півпудову гирю 122 рази. Також варто відзначити Агєєву Ганну за її мужність та волю до перемоги – за відведений час вона виконала вправу з результатом 120 підйомів, але їй, на жаль,  не вистачило декілька разів. щоб стояти на п'єдесталі пошани.

-  Я дуже вражена цими змаганнями, це перша та не остання, сподіваюсь, моя перемога на чемпіонатах з гирьового спорту. Надалі, завдяки наполегливим тренуванням разом з Ганною, ми  намагатимемося підкорити п'єдестал пошани не один раз, коментує виступ курсант 1-го курсу факультету міліції громадської безпеки 104 навчального взводу Воронцова Дана.

- Дуже хочу подякувати нашому тренеру - майстру спорту України, командиру навчального взводу факультету міліції громадської безпеки старшому лейтенанту міліції Філіпкову Олексію Сергійовичу за те, що завдяки йому, ми маємо можливість тренуватись та пізнавати ази гирьового спорту. Обіцяємо не зупинятися на досягнутому і в майбутньому брати участь на всеукраїнських та міжнародних змаганнях – доповнює коментарі курсант 1-го курсу факультету міліції громадської безпеки 106 навчального взводу Агєєва Ганна.

Це був відбірковий етап спортсменів для подальшої участі у чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, який відбудеться 1 – 4 березня в м. Нікополь, Дніпропетровської області.

Залишається побажати юнакам та дівчатам вдачі та великих перемог у майбутньому.

 


Інформацію підготував
командир навчального взводу
факультету міліції громадської безпеки,
майстер спорту України з гирьового спорту
старший лейтенант міліції Олексій Філіпков