Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Вже протягом 30-ти років існує цікавий та популярний метод пропаганди правил безпечної поведінки на дорозі серед школярів – праця юних інспекторів руху. Метою роботи ЮІРівців є активізація і поліпшення роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму на дорогах. Над цим же питанням працює керівництво та курсанти факультету безпеки дорожнього руху Донецького юридичного інституту та консультують юних інспекторів щодо правил дорожнього руху та навчають регулюванню.

Так, в загальноосвітніх школах №124 Пролетарського району та №65 Київського району м. Донецька пройшов конкурс КВК серед юних інспекторів руху. Важливо зазначити, що оцінювати таланти школярів запросили курсантів факультету безпеки дорожнього руху Донецького юридичного інституту. Такий зв'язок школярів з курсантами, яких об’єднує одна мета – безпека дорожнього руху, є ефективним початком зародження в нашій країні відповідального ставлення громадян до безпечного поводження на дорозі.

«Молодь обирає безпечний рух!» - під таким гаслом пройшов конкурс юних інспекторів руху. Учасники продемонстрували не лише вміння жартувати, співати та танцювати, а, найперше, показали знання Правил дорожнього руху. В основному, у своїх виступах юні інспектори жартували над недисциплінованими водіями та пішоходами, показуючи працівника Державтоінспекції як помічника дорожнього руху.

Курсант Артем Мамчур, що був у складі суддівської колегії говорить: «Дуже приємно, коли школярі усвідомлюють важливість знань правил дорожнього руху. Діти не просто освоюють навички безпечної поведінки на дорозі, а й допомагають вивчити їх своїм одноліткам та молодшим школярам. Ми висловлюємо подяку вчителям, які навчають дітей та виховують в них повагу до праці інспектора Державтоінспекції».

Зазначимо, що курсанти 3-го курсу факультету БДР оцінювали юних інспекторів вже з достатньо високими теоретичними та практичними знаннями. Цьому сприяє навчання майбутніх офіцерів з викладачами високого кваліфікаційного рівня, залучення курсантів до охорони громадського порядку на автотранспортній мережі під час важливих подій країни, а також співпраця з практичними працівниками підрозділів ОВС.

Тому курсанти з великою вдячністю беруть участь у таких заходах і цінують, те, що вони можуть не тільки оцінити, а й навчити або дати пораду молодшому поколінню. Так, за результатами конкурсу були заохочені всі учасники та визначені переможці. Після чого курсанти відповіли на всі питання дітей та вчителів, щодо правил безпеки дорожнього руху.

ЮІРівці наголосили, що завжди з великим задоволенням готуються до КВК та стимулом в їх праці є те, що їх роботу оцінюють професіонали.

 

 

Олександр Пєтков,
Юлія Корнєєва