Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

До дня 70-ї річниці визволення Донецької області від фашистських загарбників на факультеті безпеки дорожнього руху був влаштований вечір пам’яті на честь тих, хто загинув під час війни 1941-1944 років.

Під керівництвом ветерана ОВС Віктора Яковлевича Овчарова та керівництва 3-го курсу було організоване театралізоване дійство в якому були висвітлені важливі та трагічні роки життя радянського народу.

Важливо, що захід був організований саме 31 лютого, адже цей день є початком визволення нашого регіону від німецьких фашистів.

«Вам треба знати подвиги пращурів, адже тільки пам’ятаючи історію своїх прадідів, ви зможете побудувати свою історію, незалежну та мирну» - цими словами Віктора Яковлевича Овчарова почалась виховна година.

Дійство, яке провів викладач вищої категорії Донецької загальноосвітньої школи №10 Олександр Федонін разом зі своїми вихованцями, було видовищним та захопливим. До уваги курсантів були представлені відеоролики, які максимально створювали атмосферу трагічного минулого і захоплювали патріотизмом нашого народу. Викладач разом зі школярами розтлумачували та нагадували про події часів війни. Знов прозвучали кожному відомі воєнні пісні, були показані плакати, які закликали солдатів не здаватися в бою та захищати Батьківщину.

Начальник 3-го курсу Валерій Солейко говорить: «Після проведення таких вечорів пам’яті завжди хочеться, щоб молодь цінувала своє життя і пам’ятала, що кожен сьогоднішній день – це заслуга наших дідусів і бабусь».

 

 

Інформацію підготувала
Юлія Корнєєва