Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Сьогодні до Донецького юридичного інституту МВС України завітали учні загальноосвітніх навчальних закладів, які стали переможцями районних етапів олімпіади з правознавства. У цей день у нашому інституті проводився обласний етап олімпіади, переможці якої будуть представляти Донецьку область на всеукраїнському етапі.

Вже стало традицією проведення в стінах нашого навчального закладу олімпіади серед учнів 9-11 класів, які мають відмінні знання та цікавляться юридичними науками. Учасників олімпіади зустріли курсанти факультету кримінальної міліції та студенти факультету права. Вони надали старшокласникам інформацію про наш навчальний заклад.

Привітальне слово проректора інституту з кадрового забезпечення та міжнародної діяльності підполковника міліції Олексія Олександровича МозулякиЗавідувач відділу суспільних дисциплін обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ірина Миколаївна Рибак під час виступу перед учасниками олімпіади
Під час виступу начальника кафедри цивільного права та процесу Донецького юридичного інституту МВС України, полковника міліції Любові Михайлівни КнязьковоїДо учасників олімпіади звернулася заступник начальника Управління освіти та науки Донецької облдержадміністрації Олена Петрівна Макаренко

З привітальним словом до учасників олімпіади звернувся проректор інституту з кадрового забезпечення та міжнародної діяльності підполковник міліції Олексій Олександрович Мозуляка, який звернув увагу на необхідності володіння юридичними знаннями в нашому житті. Також до учасників олімпіади звернулися заступник начальника Управління освіти та науки Донецької облдержадміністрації Олена Петрівна Макаренко та начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової інформації Головного управління юстиції у Донецькій області Сніжана Анатоліївна Волик, які відмітили активність учнів у оволодінні юридичними знаннями. Від організаторів олімпіади до учасників звернулася завідувач відділу суспільних дисциплін обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ірина Миколаївна Рибак, яка зазначили, що у минулому році команда Донецької області посіла 2-ге місце на всеукраїнському етапі олімпіади з правознавства. Своєю чергою голова журі ‑ начальник кафедри цивільного права та процесу Донецького юридичного інституту МВС України, полковник міліції Любов Михайлівна Князькова побажала всім учасникам олімпіади натхнення та творчої роботи з метою визначення кращих з кращих.

Учасники олімпіади під час виконання завдання Учасники олімпіади під час виконання завдання

Після цього учні зайняли свої робочі місця та приступили до виконання завдань різного ступеня складності.

Бажаємо успіхів учасникам обласного етапу олімпіади, а переможцям гідно представити Донецьку область на всеукраїнському етапі олімпіади з правознавства.

 

 

Інформацію підготував
начальник факультету кримінальної міліції
підполковник міліції Сергій Петрович Пекарський