Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Курсанти 4-го курсу факультету міліції громадської безпеки Донецького юридичного інституту з 11 лютого 2013 року відбувають на стажування до різних куточків країни, де будуть реалізовувати свої знання та уміння у практичній діяльності. У зв’язку з цим 2 лютого відбулась зустріч курсантів з керівництвом інституту щодо обговорення актуальних питань стосовно проходження стажування. На цій зустрічі були присутні: начальник навчально-методичного відділу полковник міліції Олексій Петрович Солоніна, начальник відділу організації служби підполковник міліції Олександр Олександрович Гончаренко, заступник начальника навчально-методичному відділу підполковник міліції Сергій Володимирович Присяжний, старший викладач кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності майор міліції Ольга Миколаївна Мердова, заступник начальника ВКЗ Володимир Костянтинович Будика, начальник відділення комплектування та проходження служби перемінним складом ВКЗ Олександр Анатолійович Котолевський та запрошений начальник сектору організації охорони громадського порядку ВГБ Донецького МУ ГУМВС України в Донецькій області майор міліції Олексій Юрійович Дмитрюк.

На зустрічі було звернено увагу курсантів на те, що стажування є завершальним етапом підготовки майбутніх фахівців для здобуття певного освітньо-кваліфікаційного рівня згідно з напрямом, спеціальністю та спеціалізацією навчання і проводиться після опанування теоретичної частини та перед складанням державних іспитів.

Особлива увага була звернута на стан дисципліни і законності під час проходження стажування. Порадили курсантам не забувати про свій фізичний стан, бо це відіграє важливу роль в житті кожного, а особливо працівників міліції, для яких він займає важливу роль в службовій діяльності.

Проінформували про порядок проведення стажування. Пояснили права та обов’язки осіб, які беруть участь в організації та керівництві стажування, як саме правильно потрібно вести зошит стажування, як правильно розв’язувати завдання, які викладені в ньому, набуття практичних навичок і вмінь, а також закріплення знань, отриманих під час вивчення теоретичної частини навчальних дисциплін.

Була звернена увага на міри особистої безпеки, не забули й про те, що кожен окремий курсант – це обличчя інституту та органів внутрішніх справ взагалі. Окремим питанням закликали про всіляку співпрацю у разі викриття корупційних проявів.

Наприкінці зустрічі курсантам нагадали важливість проведення профорієнтаційної роботи під час проходження стажування серед громадян, учнів навчальних закладів та громадських організацій, надання інформації щодо подальшого навчання в Донецькому юридичному інституті та служби в органах внутрішніх справ.

Підбив підсумки зустрічі виконуючий обов’язки начальника факультету підполковник міліції Михайлов Руслан Іванович, який від щирого серця побажав курсантам натхнення та наснаги у майбутніх здобуттях, побажав успіхів у особистих досягненнях та вдалого стажування.

 

 

Олександр Басишвілі