Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Продовжується співпраця факультету міліції громадської безпеки Донецького юридичного інституту МВС України з підшефною школою-інтернатом № 22 м. Донецька.

29 січня, у вівторок, озброївшись лопатами, курсанти 3-го курсу завітали до інтернату. Вони надали значну допомогу у «звільненні» території школи-інтернату з снігового та крижаного полону. Завдяки їхнім зусиллям,  працівники школи та учні можуть тепер безпечно пересуватись.

Тому, невелика та добра справа принесла величезну радість дітям і їх вихователям. Директор школи Голік Людмила Максимівна зазначила: «У наш час мало людей надають посильну допомогу. Адже кожен громадянин може взяти в руки лопату і прибрати територію поруч зі своїм будинком або роботою, але не кожен це робить, а курсанти факультету міліції громадської безпеки завжди допомагають нам у важкий момент не залежно від кількості і фронту роботи і завжди роблять це сумлінно. Я рада і пишаюся своїми шефами, що у них є почуття обов'язку, що вони патріоти, які здатні прийти на виручку».

 

 

Інформацію підготував:
курсант 306 навчального взводу
факультету міліції громадської безпеки
Митофір Андрій