Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Серед профорієнтаційних заходів, які проводяться в Донецькому юридичному інституті МВС України провідне місце займають заходи з військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Так, вже стало традиційним відвідання Донецького юридичного інституту МВС України учнями ліцею № 48 м. Донецька. І цього разу 29 січня до нашого інституту завітали учні 10-11-х класів зазначеного навчального закладу з метою підготовки до змагань «Майбутній воїн». Учнів радо привітали їхні друзі – курсанти факультету кримінальної міліції. Вони провели ліцеїстів на кафедру тактико-спеціальної підготовки, де було проведено заняття на тему «Устрій автомата Калашникова. Порядок неповної розборки і зборки після неповної розборки».

Донецький юридичний інститут відвідали учні ліцею № 48 м. ДонецькаДонецький юридичний інститут відвідали учні ліцею № 48 м. ДонецькаПеред початком заняття до учнів звернувся начальник факультету кримінальної міліції підполковник міліції С.П. Пекарський, який зазначив, що 2 лютого 2013 буде відзначатися 70 років перемоги радянських військ у Сталінградській битві над німецько-фашистськими військами. Ця перемога стала першим кроком до звільнення України від німецько-фашистських загарбників. Саме тому нам, нащадкам ветеранів, необхідно пам’ятати подвиг своїх дідів та прадідів. Також було зазначено, що керівництво інституту використовує різні напрямки роботи з юнаками та дівчатами. Одним з таких є допомога шкільним командам у підготовці до змагань «Майбутній воїн».

Учні ліцею із задоволенням сприйняли інформацію викладачів кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету міліції громадської безпеки Голика В.О., Заболотного В.В., Зайцева Ю.В., Гурського В.Є. про устрій автомата Калашникова та порядок його розборки та зборки. Потім від теорії перейшли до практики – до виконання нормативів з неповної розборки та зборки автомата після неповної розборки. Учні ліцею Уреке Артур, Деркач Влад, Пекарський Сергій, Шавгенюк Дмитро розповіли, що їм сподобалося проведення заняття на території інституту. А учитель ліцею № 48 Володимир Анатолійович Романенко зазначив, що заняття, які проводять безпосередньо офіцери, завжди мають позитивний результат, бо учні напрацьовують навички виконання нормативів з військової підготовки. Тому керівництво ліцею висловлює щиру подяку за проведення заходу і сподівається на продовження співпраці з інститутом у сфері виховання учнів.

 

 

Інформацію підготував
викладач кафедри тактико-спеціальної
підготовки факультету міліції
громадської безпеки
капітан міліції Голік В.О.