Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Зимова канікулярна відпустка стала не лише джерелом відновлення фізичних і духовних сил курсантів Донецького юридичного інституту, а й чудовою можливістю завітати до рідних навчальних закладів, які згадуються з особливою ніжністю і щасливими спогадами про дитинство, яке залишилися в її стінах.

Результати профорієнтаційної роботи на слідчо-криміналістичному факультетіНе можна було  позбавити себе такої можливості  поринути у світ дитинства, отримати позитивні емоції, адже школа, ліцей або гімназія, де проходило становлення кожного з нас, завжди з радістю відкривають для всіх свої двері, оскільки ці заклади живуть своїми учнями і випускниками. Наші прагнення і досягнення є результатом вчительської праці і кожному з представників навчального закладу, дійсно, є чим пишатися, а саме кропітким і всебічним вчительським вихованням, яке  було якісним підґрунтям для обрання нашої майбутньої професії.

Відповідно до наказу ДЮІ МВС України від 12.12.2012 №958 «Про організацію профорієнтаційної роботи в Донецькому юридичному інституті» на виконання Плану профорієнтаційних заходів Донецького юридичного інституту МВС України на 2012/13 навчальний рік та Типового плану-завдання щодо проведення профорієнтаційної роботи особовим складом ДЮІ МВС України під час перебування у зимовій канікулярній відпустці в період з 29.12.2012 по 13.01.2013 особовим складом слідчо-криміналістичного факультету з метою залучення молоді до вступу в ДЮІ було взято участь у проведенні профорієнтаційної роботи в навчальних закладах, підприємствах та організаціях.

Так, загалом було проведено 198 бесід профорієнтаційного характеру, з яких:

 • в ЗОШ –145 виступів;
 • на підприємствах – 20;
 • в технікумах – 2;
 • в ліцеях – 15;
 • в гімназіях – 9;
 • у навчально-виховних комплексах–3;
 • у коледжі – 1;
 • у відділі освіти у Донецькій області – 1;
 • в училищі – 1;
 • в ліцеї-інтернаті – 1;
 • 40 публікацій в друкованих виданнях про Донецький юридичний інститут;
 • 1 виступ по радіо.

Результати профорієнтаційної роботи на слідчо-криміналістичному факультетіВсього бесідами охоплено близько 3561 осіб, серед яких більше 50 осіб активно зацікавилися умовами вступу та виявили бажання навчатися в Донецькому юридичному інституті МВС України.

Під час зустрічей та лекцій всі курсанти надали рекламно-інформаційну продукцію, яка відображає життя слідчо-криміналістичного факультету.

– Донецький юридичний інститут є одним з провідних навчальних закладів України; лише в нашому інституті зі всіх закладів України системи МВС існує факультет безпеки дорожнього руху, а також сучасно обладнаний адміністративний полігон, що функціонує на кафедрі адміністративного права та адміністративної діяльності, чисельні спортивні зали й бібліотека. І це лише мала частина того, якими навчальними можливостями володіє інститут. Всіх бажаючих будемо раді бачити на Дні Відкритих дверей, який відбудеться 9 лютого об 11 годині, – зазначив курсант 108-го навчального взводу слідчо-криміналістичного факультету Кірієнко Олег Юрійович, який активно проводив профорієнтаційні бесіди у Криворізькому ліцеї-інтернаті для сільської молоді та у Покровській НСЗШ.

Сподіваємося, що проведена профорієнтаційна робота на слідчо-криміналістичному факультеті буде сприяти активній вступній кампанії в Донецькому юридичному інституті МВС України.

 

 

Інформацію підготувала:
курсант 310 навчального взводу
слідчо-криміналістичного факультету
Тетяна МІЩЕНКО