Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України проводить профорієнтаційну роботу у навчальних закладах по всій Україні. Прикладом цього є візит 21 січня курсантів 1-го курсу факультету кримінальної міліції до Донецького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Г.Т. Берегового. Курсанти факультету Мироненко Микита, Шевкаленко Борис, Лобов Артур закінчили саме цей навчальний заклад і тому під час зустрічі поділилися своїм досвідом навчання у Донецькому юридичному інституті.

Під час бесіди з ліцеїстами було обговорено головні напрями навчання у інституті, його матеріально-технічну базу та наукову діяльність. Також було зазначено, що факультет кримінальної міліції здійснює ступеневу підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для різних оперативних підрозділів МВС України.

Курсанти відзначили, що навчаючись на денній формі за рахунок державного бюджету, у майбутньому працевлаштовуються у територіальних підрозділах ОВС комплектуючих Управлінь МВС України.

Після бесіди ліцеїсти жваво запитували курсантів про умови навчання в інституті, деякі з них відразу виявили бажання вступити до нашого інституту.

Підбиваючи підсумок профорієнтаційної роботи можна зробити висновок, що ліцеїстів зацікавив наш інститут та вони мають намір вступити саме до нього.

 

 

Інформацію підготували
курсанти 102 навчального взводу
факультету кримінальної міліції
Гуляєв Андрій,
Мироненко Микита