Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

На факультеті безпеки дорожнього руху постійно підвищується рівень взаємодії та співпраці з Державтоінспекцією МВС України. Такі ініціативи пояснюються не лише тим, що наші випускники бажають знати про своє майбутнє працевлаштування, а й опікуванням з боку керівництва інституту професійною складовою навчання курсантів. Під час таких тематичних бесід курсанти мають можливість отримати інформацію про умови служби, останні вимоги, що висуваються для працівників ДАІ під час виконання ними службових обов’язків, а також почути про власний досвід роботи  в  ДАІ від тих, хто має до цього безпосереднє відношення.

22 січня на факультеті безпеки дорожнього руху ДЮІ МВС України відбулась зустріч курсантів 4-го курсу з начальником відділу кадрового забезпечення УДАІ ГУМВС України в Запорізькій області підполковником міліції Вовком Миколою Миколайовичем.

Начальник розповів про роботу та завдання відділів кадрового забезпечення в Державній автомобільній інспекції, вказав перелік нормативно-правових документів, які необхідно знати працівнику данної служби у своїй повсякденній діяльності. Також практичний співробітник зазначив, що з кожним днем зростає стан дисципліни та законності в ОВС і вимоги до кожного співробітника зокрема.

Загалом, відділи кадрового забезпечення УДАІ ГУМВС України в областях здійснюють реалізацію кадрової політики в Департаменті ДАІ та територіальних підрозділах Державтоінспекції, поточне та перспективне планування роботи з кадрами, підвищення його якісного складу.

Також, гість зазначив, що місця для майбутніх співробітників Державтоінспекції є, залишилось тільки вдало зарекомендувати себе під час стажування та успішно закінчити навчальний заклад.

Курсанти задавали багато питань до Миколи Миколайовича, а той, у свою чергу, надавав досить вичерпну інформацію, яка ґрунтувалась на знанні чинного законодавства України та власного досвіду.

 

 

Інформацію підготував
Олександр Пєтков