Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Серед ветеранів, над якими шефствують волонтери слідчо-криміналістичного факультету, багато таких, які після виходу на пенсію, продовжують працювати у нашому навчальному закладі.

Серед таких ветеранів можна відзначити старшого викладача кафедри кримінально-правових дисциплін підполковника міліції у відставці Бубелу Миколу Івановича.

У нашому навчальному закладі  Микола Іванович працює вже більш ніж 20 років, але, крім того, він має великий досвід роботи в практичних підрозділах ОВС, який натхненно передає майбутнім правоохоронцям.

На теперішній час, крім викладацької діяльності, Бубела Микола Іванович активно займається питаннями соціальної допомоги працівникам інституту та є головою ревізійної комісії профспілкової організації працівників навчального закладу за вільним наймом.

21 січня 2013 року Миколі Івановичу виповнилося 55-років. Від особового складу слідчо-криміналістичного факультету найтепліші слова привітання ювілярові в цей день адресували курсанти 308-го навчального взводу слідчо-криміналістичного факультету Дрейзіна Юлія та Ковальов Владислав.

У свою чергу, іменинник побажав курсантам гарних показників у навчанні і подальшому несенні служби в підрозділах МВС України, та зазначив, що і надалі буде передавати свій безцінний практичний та теоретичний досвід роботи в системі правоохоронних органів молодому поколінню правоохоронців.

Шановний Миколо Івановичу!

Нехай у житті буде тільки добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому шляху. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму  здоров'ї!

 

 

Інформацію підготувала
курсант 308 взводу
слідчо-криміналістичного факультету
Дрейзіна Юлія
Фото Шевченка Вадима