Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Непомітно промайнула зимова відпустка і всі курсанти повернулися до навчання. Та не зважаючи на зимові свята, курсанти факультету кримінальної міліції не забувають провідувати ветеранів, що закріплені за факультетом. Так, 12 січня 2013 року виповнилося 60 років полковнику міліції у відставці. доценту кафедри ОРД Савченку Олександру Олександровичу. Курсанти 2-го та 4-го курсів факультету – Хашев Ян, Анікієнко Аня, Багнян Микола, Сергієнко Михайло, Тітов Денис, Бормотов Ілля привітали Савченка Олександра Олександровича з днем народження та побажали міцного здоров’я, успіхів, висловили свої найщиріші побажання та вручили пам’ятний подарунок. Слід визнати, що Савченко Олександр Олександрович має досвід роботи в практичних підрозділах ОВС, який натхненно передає майбутнім правоохоронцям.

Окрім того, 14 січня 2013 р. курсанти 2-го курсу Авраменко Микола та Середа Віталій відвідали підполковника міліції у відставці Гайдаша Василя Івановича, який був заступником начальника господарського відділу ДІВС з 1984 по 1996 рік, та привітали його з 65-м Днем народження, побажали міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, та подарували пам’ятні подарунки.

У свою чергу, іменинники побажали курсантам гарних показників у навчанні і подальшому несенні служби в підрозділах МВС України, та зазначили, що і надалі будуть передавати свій безцінний практичний та теоретичний досвід роботи в системі правоохоронних органів молодому поколінню правоохоронців. Також вони були дуже зворушені, і висловили свою вдячність за те, що керівництво факультету кримінальної міліції та самі курсанти ні на мить не забувають своїх ветеранів.

Тож бажаємо всім ветеранам і нинішнім працівникам ОВС України міцного здоров'я та щастя у новому році.

 

 

Інформацію підготував
курсант 2-го курсу факультету
кримінальної міліції
Юрій Мозуляка