Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

12 січня 2013 року став урочистим днем для 55 випускників середнього начальницького складу оперуповноважених міліції МВС України для Донеччини, Херсонщини, Київської, Тернопільської областей, а також для підрозділів Південної, Львівської та Придніпровської залізниці. У Донецькому юридичному інституті відбувся випуск курсантів курсів післядипломної освіти та принесення ними Присяги працівника ОВС України.

Ректор інституту полковник міліції Віктор Миколайович Бесчастний відкриває урочистостіКерівництво інституту під час урочистих заходівУрочистості з нагоди святкування випуску розпочались зі святкового шикування особового складу курсантів курсів післядипломної освіти та внесення Прапору інституту на плацу факультету безпеки дорожнього руху Донецького юридичного інституту. Батьки та рідні випускників не могли стримати сліз радості за молоде поповнення міліції. Ще вчора вони були просто їх синами, чоловіками, братами, дочками та сестрами, а зараз – це справжні захисники Вітчизни, співробітники органів внутрішніх справ України!

Після урочистого прийняття Присяги з вітальним словом виступив ректор інституту полковник міліції Бесчастний Віктор Миколайович:

- Вітаю вас із урочистою подією – випуском та прийняттям Присяги працівника органів внутрішніх справ України.

Чотиримісячний марафон навчання у Донецькому юридичному інституті для вас завершився, на вас уже чекають в територіальних підрозділах ОВС України. Бажаю випускникам курсів початкової підготовки і відтепер уже моїм колегам вчитися протягом усього життя. Хочеться, щоб у вас назавжди залишалося почуття корпоративності, поваги до демократичних цінностей, прав і свобод громадян, законності та правопорядку.

Успішний випуск курсів початкової підготовки – це, передусім, результат наполегливої роботи науково-педагогічного складу Донецького юридичного інституту. Сааме завдяки настановам наших кращих педагогів  не прохолоне відданість наших випускників обраній справі, бажання захищати закон і порядок у суспільстві, охороняти, допомагати, берегти!

Ми вдячні також родинам наших випускників. Час навчання в інституті, нехай не дуже значний, але для ваших близьких і для вас був нелегким. Ви разом здобували важливу в сучасному суспільстві професію захисника. Проте, це тільки початок великого складного шляху. Бажаю вам здоров’я і витримки, щоб за своїх дітей ви відчували лише гордість.

Доброї і успішної життєвої дороги вам, шановні випускники!

До випускників звернулися гості заходу. Начальник відділу професійної підготовки УМВС України на Донецькій залізниці підполковник міліції Діордюк Роман Петрович зазначив у своїй промові: «Служба в підрозділах карного розшуку є однією з найчисельніших в цілому по Україні. Оперуповноважені щодня спілкуються з населенням, здійснюють першочергові заходи відносно розкриття злочинів, а сьогодні в умовах чинного нового Кримінального процесуального кодексу важливість цієї ситуації підвищується у рази. Практика показує, що від їх професіоналізму, оперативності, уміння спілкуватися з населенням залежить, в першу чергу, рівень довіри громадян до міліції. Ваша мета – здобути повагу серед громадян як високопрофесійних та відданих справі працівників!».

Начальник курсів післядипломної освіти підполковник міліції Добромислов Юрій Тимофійович промовив до молодих правоохоронців: «Шановні випускники! Переконаний, що знання, які ви отримали в стінах Донецького юридичного інституту, стануть запорукою вашого життєвого і професійного успіху. Відомий український філософ Григорій Сковорода сказав: «В усіх науках і мистецтвах плодом є вірна практика». І тепер саме на практиці вам потрібно підтвердити свої знання, на ділі переконати, що ви є справжніми спеціалістами. Точно знаю, що дуже скоро ми будемо пишатися вами так само, як пишаємося десятками наших відомих випускників».

Голова приходської ради Свято-Покровського храму протоієрей Роман Гафонов перед обрядом освячення випускників зазначив: «Шановні випускники! Сьогодні у вашому житті настав важливий день! Ви закінчили навчання і завтра маєте починати нову лінію у своєму житті. За час навчання, викладацький склад Донецького юридичного інституту намагався вкласти у вас знання, розвити вміння та навички практичної діяльності - це дорогоцінне надбання! Всі ви дали клятву та присягнули народові України, сподіваюсь, - це глибоко свідомий та зважений крок для вас! Виконуйте свою справу і свій обов’язок з любов’ю, оскільки головна заповідь Господня говорить – «Любіть один одного. Ставтеся один до одного так, як бажаєте, щоб ставились і до вас!» Бережи Вас, Господь!».

Під час урочистого маршу Урочисте шикування закінчилось маршем випускників під звуки оркестру.

У цей урочистий день випускники курсів післядипломної освіти вшанували пам’ять працівників міліції, загиблих при виконанні службових обов’язків, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим працівникам міліції.

Бажаємо випускникам пронести у своєму серці через всю службу пам'ять про цей урочистий, святковий, доленосний день у їх житті! Успіхів та кар'єрного зросту, здоров'я та наполегливості, терпіння і гуманності Вам, шановні випусники!

 

 

Інформацію підготували:
Аліна Лебедєва та Вікторія Прозора