Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 59-ї річниці від дня заснування Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України.

59 років для закладу вищої освіти з цікавою і непростою долею – важлива подія, яку, переконаний, відзначають випускники закладу в різних куточках країни, у великих містах і маленьких містечках, адже колектив Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України виховав не одне покоління юристів, правників, учених – тих, хто генерує прогресивні ідеї, сміливо втілює їх у життя, відстоює інтереси громадян країни, упевнено й стрімко розвиває науку, наповнює новим сенсом освітянський простір, збагачує потенціал та формує імідж України у світі.

         Упевнений, що 28 квітня 2020 року разом з вами цю подію відзначатиме й багато мешканців Кривого Рогу, бо за 6 років дислокації інституту в нашому місті колектив закладу завоював авторитет, здобув визнання, адже слугує для всіх нас прикладом наполегливості, згуртованості, цілеспрямованості, працелюбності. Ви зробили й продовжуєте робити багато важливого, потрібного і головне – корисного для міста, тому по праву стали частиною його історії й сьогодення, вірю, що ми ще не одну цікаву сторінку впишемо разом у літопис Криворіжжя. 

         Бажаю всьому колективу Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України творчих звершень і незліченних досягнень у підготовці фахівців, науковців, таких украй необхідних сьогодні нашій Українській державі. Нехай ваші сподівання завжди справджуються, а мрії здійснюються! Нових вам упевнених перемог, стрімких злетів, у всіх починаннях – єдності, віри й любові, у всіх задумах – підтримки друзів та Божого благословення!

Кожному з ваc – міцного здоров’я, невичерпної енергії, завзяття та натхнення, витривалості й упевненості, родинного благополуччя й душевного спокою, надійного тилу та потужної команди однодумців.

Зі святом!

 

З повагою

Криворізький міський голова Юрій Вілкул

 

м. Кривий Ріг

28 квітня 2020 року