Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Міський голова Маріуполя привітав ДЮІ з 59 річницею

Донецький юридичний інститут  Міністерства внутрішніх справ України  – справжня гордість для Маріуполя, Донеччини та всієї України. Для молоді нашого міста він відкрив нові можливості у навчанні та дав змогу отримати омріяну професію.

В його стінах гартують дух, вчать бути патріотами та виковують справжніх професіоналів, завдяки яким українські родини відчувають себе під надійним захистом. Його випускники вірні своїй присязі. Більшість з них стають на захист правопорядку у Маріуполі. Особисто я знайомий з багатьма досвідченими поліцейськими. Наші жителі відчувають себе у безпеці, як результат – висока довіра до правоохоронців.

Маріуполь став новим домом для Донецького юридичного інституту. Ми з радістю прийняли його у свою родину вищих навчальних закладів. Дали підтримку, створили умови для переїзду та й надалі продовжуємо тісно співпрацювати. Це не тільки нові можливості для нашої молоді, але й безпека нашої держави. Адже саме завдяки освіченим поліцейським залежить правопорядок на вулицях у кожному куточку нашої  країни. Його випускники – це справжні Герої, до яких звертаються  за допомогою. Вони стоять на варті Закону та є прикладом для молодого покоління.

Бажаю  зростання та процвітання Донецькому юридичному інституту. Дякую, що виховуєте професіоналів та створюєте умови  для якісного навчання.

Натхнення, оптимізму та нових перемог  у розвитку інституту на благо  Маріуполя та держави. Впевнений, що підростаюче покоління правоохоронців буде гідно представляти навчальний заклад. 

З повагою, міський голова м. Маріуполь

Вадим Бойченко