Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут є закладом вищої освіти зі специфічними умовами навчання, в якому одним з пріоритетів є втілення та забезпечення практичної складової освітнього процесу.

Саме тому минулого тижня за ініціативою та досягнутої домовленості факультету № 1 з керівництвом Маріупольського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області, курсантами 306 навчального взводу факультеу № 1 за спеціалізацією «Органи досудового розслідування» розпочато позанавчальну практику у слідчому відділі зазначеного управління поліції. Супровід практики здійснюється кафедрою кримінального процесу та криміналістики факультету № 1 під керівництвом капітана поліції Андрія Крушеницького.

Так, перед початком позанавчальної практики, начальником слідчого підрозділу – майором поліції Вадимом Зелінським проведено інструктаж, під час якого останній довів курсантам інформацію про структуру, функції та завдання очолюваного ним слідчого підрозділу, поділився своїм практичним досвідом роботи, акцентував увагу на необхідності поєднання навчання з практичною діяльністю.

Слід зазначати, що проходження курсантами позанавчальної практики покликано не лише виробити у курсанта професійні навички, а й підготувати молодого фахівця психологічно, навчити любити і поважати свою роботу, сумлінно ставитись до покладених на нього повноважень, стійко витримувати труднощі, викликані службовою діяльністю.