Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

До Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України завітав голова Донецького наукового центру Національної академії наук України, член президії Національної академії наук України, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Володимир Устименко. У ході зустрічі науково-викладацький склад КННІ презентував наукові напрями розвитку правової освіти і науки, які є важливими для розвитку інституту та всієї правоохоронної та правової систем України. Окрім того, під час зустрічі було обговорено напрями взаємодії Донецького наукового центру Національної академії наук України та Донецького юридичного інституту МВС України щодо поглиблення співпраці та результативності спільних наукових досліджень. Також приділили увагу питанню розвитку відомчої вищої освіти у Донецькій та Луганській областях.

На згадку про зустріч член-кореспондент НАН України, голова Донецького наукового центру Національної академії правових наук України Володимир Устименко передав до фонду бібліотеки інституту навчально-наукові посібники, монографії та матеріали науково-практичних конференцій видавництва Національної академії наук України.

Щиро дякуємо шановному пану Володимиру за приділену увагу до Донецького юридичного інституту МВС України, а також цінні друковані наукові матеріали, які знадобляться здобувачам вищої освіти у підготовці та подальшій роботі у правоохоронних підрозділах та правничій діяльності.

 

 Відділ комунікації та інформаційного забезпечення