Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут завжди славився своїми спортивними здобутками, проте останнім часом розвитку фізичної культури приділяється ще більше уваги. Відкриваються нові секції, наші спортсмени активно беруть участь у багатьох змаганнях та постійно радують колектив інституту своїми блискучими успіхами, підкорюючі нові спортивні вершини.

Так, нещодавно за ініціативою завідувача кафедри спеціальної фізичної та домедичної підготовки ДЮІ МВС України Олександра Бєлобокова відбулось відкриття першої секції з регбі на базі нашого інституту. Тренер команди -Борис Швецов.

"Минулих вихідних відбулось наше перше тренування, в подальшому планується проведення таких зустрічей на регулярній основі. Всі вони будуть відкритими та безкоштовними. Кожен бажаючий зможе спробувати свої сили. Прийти на кілька занять, та зрозуміти чи хоче він і надалі цим займатися. У тренуваннях можуть брати участь як хлопці, так і дівчата", — наголошує Олександр Бєлобоков.

Відзначимо, регбі як вид спорту зародився в Англії. В Україні почав розповсюджуватися у 20–40-х рр. ХХ ст. Протягом 1962–1963 рр. на базі студентських клубів і спортивних товариств Києва, Дніпропетровська й Одеси створено перші команди. Починаючи з 1993 р., українські спортсмени брали участь у відбіркових матчах чемпіонату Європи та кваліфікаційних етапах Кубка світу. На сьогодні регбі найбільшого розповсюдження набуло в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Маріуполі та дванадцяти областях України.

 

 

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення