Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей із синдромом Дауна. У 2011 році Генеральна Асамблея ООН обрала цю дату невипадково, адже синдром Дауна являє собою трисомію (березень третій місяць року) за 21 хромосомою, тому і саме 21 березня.

Задля привернення уваги до цієї дати здобувачі та здобувачки вищої освіти факультету № 3 долучилися до традиційного всесвітнього флешмобу «Lots of Socks», суть якого полягає у можливості на один день відчути, що означає жити під пильною увагою поглядів оточуючих. Також у цей день студенти та студентки відвідали реабілітаційний центр «Повір у себе», де люди із синдромом Дауна підготовили святковий концерт. Наші хлопці та дівчата мали можливість особисто поспілкуватися з «сонячними людьми». Як завжди, студенти та студентки прийшли у гості не з порожніми руками, а привезли із собою фрукти і солодощі. Керівнця реабілітаційного центру Олена Кравченко подякувала хлопцям і дівчатам за приділену увагу.  В свою чергу, представники та представниці ДЮІ подякували за запрошення і дуже теплий прийом.

Захід був проведений в межах виконання Меморандуму з Громадською організацією «Довіра», на заході була присутня голова фонду Анжела Тимченко.

 

 

Факультет № 3