Офіційна пошта

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

19 березня на Донеччині відбулись обласні змагання з практичної стрільби. За звання «найвлучніших» боролись працівники правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, а також курсанти відповідних закладів освіти. Спортивне свято об’єднало сім команд з Донецької області, загальною кількістю учасників – 21 спортсмен. Приємно зазначити, що честь Донецького юридичного інституту відстоювали дві команди – збірна команда ДЮІ та команда підрозділу МЦППП «Академія поліції».

За підсумками у командному заліку заслужене перше місце посіла збірна команда інституту. За зайняте перше місце грамотами та медалями  були нагороджені старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Володимир Голик та курсантка 201 навчального взводу факультету №1 КННІ Тетяна Дорошенко.

Друге місце посіла команда ГУНП в Донецькій області. Команда МЦППП «Академія поліції» посіла загальнокомандне третє місце.   Медалями та грамотами за зайняте друге місце нагородо отримала провідна фахівчиня віділення забезпечення МЦППП «Академія поліції» капітан поліції Ганна Єрохіна. Третє місце посів фахівець факультету № 2 капітан поліції Сергій Безуглов.

Щиро вітаємо наших переможців та висловлюємо подяку фізкультурно-спортивному товариству «Динамо» та керівництву інституту!