Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Наприкінці лютого працівниками Донецького юридичного інституту МВС України за сприянням Маріупольського Міського центру зайнятості проведено масштабний онлайн-захід «День відкритих дверей ДЮІ МВС України».

До заходу долучилися 1100 учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти міста Маріуполь.

Під час онлайн-спілкування фахівці Маріупольського міського центру зайнятості проінформували учасників щодо важливості свідомого та правильного вибору майбутньої професії, а також про потреби ринку праці міста та сучасні вимоги роботодавців до претендентів.

Представники відділу профорієнтаційної роботи, науково-викладацький склад та курсанти Донецького юридичного інституту розповіли про вступну компанію 2021 року, напрями діяльності та освітні послуги навчального закладу, студентсько-курсантське самоврядування, особливості навчання та побуту курсантського складу.

З метою формування професійних намірів, учнів ознайомили зі спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Економіка», «Публічне управління та адміністрування». Розповіли, що здобувачі вищої освіти ДЮІ МВС України разом з дипломом про вищу освіту мають можливість пройти навчання на військовій кафедрі та отримати звання молодшого лейтенанту запасу, закінчити курси підготовки водіїв категорії «В».

Особливою родзинкою заходу було конкурсне завдання – молоді запропонували придумати хештег ДЮІ. Учні проявили великий інтерес та із зацікавленістю взяли участь у конкурсі. Наприкінці заходу представники університету оголосили переможців та найактивніших учасників.

 

 

Начальник відділу

профорієнтаційної роботи інституту

майор поліції

Галина ІЗОТОВА