Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

За особистої підтримки ректора інституту Сергія Вітвіцького, відбувся цікавий захід виховної та соціально-гуманітарної роботи, приурочений 60-й річниці з дня заснування навчального закладу.

Що ж стало головним лейтмотивом заходу? Відповідь очевидна, це, насамперед,  формування  серед здобувачів вищої освіти інституту образу  високого рівню освіченості та інтелекту, цілеспрямованості, формування  пріоритету  таких  життєвих  цінностей,  як  здоровий  спосіб життя,  гармонійний  розвиток  особистості,  прагнення  до  духовної  та  фізичної  досконалості, гарний шанс проявити свої таланти та досягти поставленої перед собою мети, позбавлення від комплексів та залежності від них, формування вміння працювати з великою аудиторію та схилити її увагу, зацікавленість до своєї особистості, що є важливим вмінням майбутнього правозахисника в подальшій практичній діяльності. Учасниками заходу за умовами заздалегідь розробленої програми, виконувалися різноманітні завдання, та на суд чесного незацікавленого журі були представлені власні здібності та таланти кожного. Наприклад, було необхідно: розповісти про себе у вільній формі чи із застосуванням технічних засобів (використовуючи заздалегідь підготовані відеороліки), демонстрація таланту в одному з жанрів мистецтв (хореографія, вокал, гімнастика, акробатика, тощо), вміння виконати завдання на логічне мислення, фантазію, творчі здібності, вміння триматися на сцені, успішність самопрезентації в майбутній професії, а також, крім цього, показати свою культуру поведінки, естетичність зовнішнього вигляду, точність та правильність виконання рухів, граційність, яскравість виступу та оригінальність образу. Із всіма цими завданнями наші учасники впоралися на відмінно, отже, інститут може пишатися своїми вихованцями, а ми поздоровляємо учасників заходу, і бажаємо не зупинятися на досягнутому, а прагнути подальшого самовдосконалювання, а ми із радістю їм в цьому допоможемо. Віднині, тільки вперед!

Захід проведено за підтримки ГУНП в Донецькій області.  Також висловлюємо щиру подяку за дієву підтримку в проведенні зазначеного заходу нашим надійним партнерам: директору ТОВ" ЕКОIЛЛIЧПРОДУКТ" Юрію Тернавському, президенту ТОВ «ТРО «Маріупольське телебачення» Миколі Осиченку, всім членам журі та запрошеним гостям, а саме начальнику відділу зі справ сім’ї Департаменту соціального захисту населення Маріупольської міської ради Ірині Бойченко, начальнику відділу молодіжної політики Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради Ларисі Кабалі, директору міського палацу культури «Український дім» Ігору Павлюку, директору Маріупольської школи мистецтв «Зірки Приазов’я», керівнику модельної агенції «Нефертиті Моделс» та організатору конкурсу краси Міс Маріуполь Вікторії Калачовій. Також, не можемо не висловити подяку Департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради в особі Діани Трими та керівництву БК «Молодіжний», де проводився захід, за гостинний прийом та постійну, перевірену роками співпрацю.

Також, дякуємо профспілці інституту, батьківському комітету 1 курсу та усім співробітникам, які не стояли осторонь, а взяли активну участь у створенні цього важливого та значущого заходу.

Окрема подяка нашим вихованцям. Ми впевнені, що ви наша надія на майбутнє. Так тримати!

Відділ соціально-гуманітарної роботи та моніторингу