Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

У переддень свята Покрови, яка є захисником та покровителем запорізького козацтва, вихованці ДЮІ здійснили навчальну екскурсію до національного заповідника «Хортиця».

Під керівництвом доцента кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки Андрія КРАСНОЩОКА та викладача Дмитра ДІХТЯРА курсанти та студенти ДЮИ зробили справжню подорож в часі. Адже екскурсанти відвідали комплекс «Запорізька Січ», де мали змогу не тільки познайомитися з організацією побуту запорожців, а також примірити на собі одяг тієї епохи та переглянути театралізовану виставу фахового козацького театру.

Крім того курсанти та студенти подорожуючи Хортицею пройшлися Шевченківською стежкою - саме цим шляхом безсмертний автор «Кобзаря» прогулювався островом в пошуках натхнення.

Здобувачі вищої освіти відвідали і місце ймовірної загибелі у 972 році київського князя Святослава, який повертався з невдалого військового походу проти Візантійської імперії.

Захопливою виявилась мандрівка екскурсантів до стародавньої обсерваторії, яка була створена давніми мешканцями Хортиці у далекому кам’яному віці біль 5 тисяч років тому.

Цікава інформація та яскраві емоції, отримані курсантами та студентами ДЮІ під час екскурсійної поїздки, здатні розширити кругозір та надати творчої наснаги в навчанні вихованцям ДЮІ.

 

 

    Кафедра спеціальних дисциплін та

професійної підготовки факультету 1 КННІ