Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Донецький юридичний інституту МВС України є закладом вищої освіти зі специфічними умовами навчання, в якому одним з пріоритетів є втілення практичної складової у навчальному процесі.  

 

Під час викладання навчальної дисципліни «Кримінально-виконавче право», зокрема теми навчального заняття «Виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі» для курсантів 4 курсу спеціальності «Право» було запрошено начальницю Центрального районного відділу філії державної установи «Центр пробації» в Донецькій області підполковника внутрішньої служби Світлану Пересічну.

Під час бінарного заняття доцент кафедри загально-правових дисциплін підполковник поліції Віктор Орлов та викладач кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 капітан поліції Андрій Крушеницький, спираючись на власний досвід, наголосили на тісній співпраці поліцейських, майбутніх слідчих із службою пробації під час виконання службових обов’язків.

Також керівниця «Центру пробації» розповіла курсантам про особливості та практичні проблеми виконання покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Також під час навчального заняття Світала Пересічна ознайомила курсантів із завданнями пробації в Україні, а саме: забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень; надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді); організація виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі; пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань), допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

В кінці бінарного заняття курсанти мали змогу задати питання та подякували Світлані Пересічній за цікаве навчальне заняття.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

         ДЮІ МВС України

(м. Маріуполь)