Робота працівників мас-медіа завжди несподівана, пов’язана із різними надзвичайними, нестандартними, а іноді й небезпечними ситуаціями, які вимагають від них рішучих, кваліфікованих, безпечних для себе і оточуючих дій.
Саме тому 26.09. на базі першого факультету ДЮІ кафедра тактико-специальної підготовки організувала та провела тренінг- змагання між співробітниками засобів масової інформації міста Кривий Ріг, який відвідали представники теле-, радіо- каналів, інтернет та газетних видань. Інструкторський склад кафедри в особі Цуркан Олексія, Єрошкіна Миколи, Голіка Володимира та Краснощок Андрія надали журналістам теоретичні та практичні знання чотирьох різних локацій:
-тактичної медицини;
-практичної стрільби;
-особистої безпеки в транспортному засобі;
- навички самозахисту.
Отриманні знання стануть у нагоді представникам буремної професії журналіста та допоможуть залишатися у більшій безпеці при виконанні своїх службових обов'язків.
Кафедра тактико-спеціальної підготовки