Шановні курсанти, батьки та працівники закладів вищої освіти МВС!

Від імені колективу Департаменту персоналу організації освітньої та наукової діяльності МВС та себе особисто дозвольте привітати вас з цим святковим днем.

Шановні першокурсники, сьогодні знаменна подія у вашому житті, подія, на яку ми з нетерпінням очікували, – складання присяги на вірність народові України. Ви з честю і гідністю витримали вступні іспити, проявили волю і бажання здобувати професійні знання та навички. І це ще одна ваша перемога – ваш успіх. Ви здобули почесне право – охороняти законність та правопорядок у державі, захищати людей від протиправних посягань, відстоювати їх конституційні права, честь і гідність.

У житті кожної людини не так багато святих клятв, але клятва у вірності своїй Батьківщині споконвічно була тим непорушним і недоторканим словом, ціна якому – більша за життя.

У цей важливий для вас день поряд з вами надійний тил і сповненні турботливою любов’ю серця ваших рідних. Міцними обіймами вони привітають вас з першим у вашому житті кроком на шляху мужності, гідності і честі.

Ваш впевнений погляд, курсантська виправка і міцні шеренги підкреслюють вашу готовність гідно служити Українському народу.

У цей знаменний день сердечно бажаю всім міцного здоров’я, нових звершень, успіхів та натхненої подальшої праці на користь нашої незалежної держави.

Директор Департаменту
персоналу, організації освітньої
та наукової діяльності МВС
Геннадій ДОСКЕВИЧ

Real time web analytics, Heat map tracking