Шановний пане Олександре!
Колектив Донецького юридичного інституту МВС України сердечно вітає Вас з Днем народження!
У цей святковий день для Вас день дозвольте, насамперед, подякувати Вам за роки відданої служби, мужню боротьбу зі злочинністю, відвагу, професіоналізм та неоціненний вклад у розвиток правоохоронних органів нашої Батьківщини!
Ваша натхненна праця, професіоналізм і досвід продовжують жити сьогодні, Ви можете бути упевненим, що Ваш багаторічний досвід сповна використовується молодими працівниками органів внутрішніх справ, і це завжди сприятиме утвердженню миру і спокою в нашій державі!
Бажаємо Вам ніколи не втрачати оптимізму та продовжувати ділитися своїм досвідом, мудрістю і знаннями з молодим поколінням правоохоронців. Ми безмежно вдячні Вам за важку копітку працю, за величезний внесок у зміцнення правопорядку в державі, захисту конституційних прав і свобод громадян.
Шановний пане Олександре!
Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження! У цей по-особливому святковий для Вас день бажаємо Вам і Вашій родині міцного міцного здоров‘я, щастя, радості, душевного спокою, родинного благополуччя і злагоди. Нехай серця зігріває щира вдячність людей за добрі Ваші справи, зроблені на ниві правоохоронної діяльності!
З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний