Шановний пане Ігорю!
Прийміть наші найщиріші вітання в День Вашого народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!
Ми цінуємо Ваші значні досягнення у виконанні свого професійного обов'язку – стояти на сторожі Закону. Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість на шляху до поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів у Вашій діяльності.
Ви є майстром своєї справи, а значить прикладом для наслідування, тому саме Вас як офіцера, який володіє всіма якостями лідера, високопрофесійного правоохоронця, професіонала своєї справи призначили на посаду Голови Національної поліції України, що є не лише великою честю, а й в насамперед великою відповідальністю перед народом України. Так, Ви робите важливий внесок у реформування та розвиток Національної поліції України, плодами якого стануть безпечні міста України, впевнені у безпечному сьогоденні та майбутньому громадяни нашої держави та самі поліцейські, що вже відчувають зміни на краще під час своєї професійної діяльності.
Шановний пане Ігорю!
З нагоди сьогоднішнього свята бажаємо Вам невичерпної енергії, принциповості, наполегливості, великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності нехай буде міцне здоров’я та благополуччя. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, нові звершення, вірних і надійних друзів!
З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний