Шановний пане Руслане!

У далекому 1993 році, прийнявши рішення стати курсантом Донецького інституту внутрішніх справ МВС України, Ви стали на шлях вірного служіння Українському народові.

Отримавши багатий досвід на посадах оперуповноваженого та старшого оперуповноваженого карного розшуку в практичних підрозділах Запорізької, а згодом Донецької областей, Ви повертаєтеся в стіни Alma Mater, де жага до знань та непереможне бажання займатися науковою діяльністю швидко приносять бажані результати – захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Постійна організація і активна участь у наукових заходах, тісна співпраця з різними навчальними закладами та практичними підрозділами поліції стали запорукою поваги не тільки серед співробітників Донецького юридичного інституту, а й поза його межами.

Ваш талант педагога, науковця та керівника, який на високому рівні здійснює підготовку правоохоронців рідної держави та стрімка кар’єра, починаючи з начальника курсу до декана факультету, є справжнім зразком несення служби та відмінного виконання своїх посадових обов’язків. Пропонуючи та втілюючи у життя власні ідеї, знаходячи правильні рішення проблем, що виникають, Ви є справжнім авторитетом серед колег, студентів, слухачів, курсантів, випускників Донецького юридичного інституту.

Шановний пане Руслане!

Від щирого серця хочеться побажати Вам міцного здоров’я, успіхів у справах, побільше безтурботності і веселощів, яскравих відчуттів і душевної бадьорості. Нехай Ваше життя завжди буде осяяне радістю та добротою, а життєва енергія вирує в крові сильніше кожен день!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking