25 жовтня 2019 студенти та курсанти ДЮІ МВС України вітали почесного лектора Університету культури, керівника Маріупольського міського благодійного фонду допомоги ветеранам силових структур «Віра та вірність» Анатолія Анатолія Нікітіна.
У Вітальному листі ректора Донецького юридичного інституту МВС України, професора Віктора Бесчастного було зазначено особистий внесок Анатолія Нікітіна у виховання особового складу в дусі відданості Українському народові, гуманізму та високої моральності, а також, у формуванні професійної особистості сучасного працівника поліції.
Студенти активно спілкувалися з Анатолієм Нікітіним, ставили запитання. На завершенні зустрічі усі присутні щиро привітали Анатолія Нікітіна та побажали йому міцного здоров’я, натхнення у роботі, миру та родинного затишку.
Слід зазначити, що запрошення видатних осіб інституту культури, яке було започатковано у 2017 році, вже стало доброю традицією в житті студентів та курсантів.
Відділ комунікації та міжнародних зв’язків