Донецький юридичний інститут МВС України

Жовтень ознаменувався багатьма спортивними заходами та досягненнями курсантів ДЮІ МВС України. 14 жовтня вся країна святкувала День захисника України. У Маріуполі на честь цього свята відбувалися місцеві змагання серед працівників структури МВС. Курсанти Донецького юридичного інституту також взяли участь у цих заходах.

Наші курсанти випробували свої сили у 2-х кілометровому забігу. Курсант 1-го курсу 109 навчального взводу посів 1 місце серед бігунів.

Курсант  2-го курсу 207 навчального взводу Кухтін Сергій посів 1 місце в особистій першості з підтягувань на перекладині. Команда Донецького юридичного інституту в складі Євгена Калакайло, Сергія Кухтіна та Віталія Лежайського посіла 2 місце з підтягувань на перекладині.

15 жовтня відбувся товариський матч з міні-футболу «Осіннього кубку» південної зони Донецької області приуроченого до Дня захисника України.

Ми змагалися проти команди Азовського морського інституту. Наша курсантська команда гідно посіла 1 та 2 місця у змаганні. Курсанти Донецького юридичного інституту стали уособленням згуртованості та справжнього командного духу. У напруженій грі вони довели своє лідерство на професіоналізм.

Ми пишаємося нашими спортсменами та бажаємо нових перемог інституту!

Ці дні були по справжньому знаменні для наших курсантів. Ми вдячні ректорові Донецького юридичного інституту Бесчасному Вікторові Миколайовичу за можливість курсантам довести свою відмінну фізичну підготовку!