Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Важливим напрямком діяльності Донецького юридичного інституту МВС України є профорієнтаційна робота. Для реалізації поставленого завдання, за ініціативи завідувача кафедри господарсько-правових дисциплін Кадали В.В., доценти кафедри Іваненко Д.Д. та Роженко О.В. провели профорієнтаційні заходи у м. Суми, м. Глухів (Сумська область) та м. Кривий Ріг. Представниками загальноосвітніх шкіл, які стали учасниками профорієнтаційного заходу, були:

 1. Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 імені В.Стрельченка (Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 136, телефон: (0542) 62-73-18, (0542) 62-73-26, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Директор: Мурашкіна Світлана Анатоліївна).
 2. Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області (Україна, Сумська область, м. Глухів, вул. Вознесенська, 13, телефон: (05444) 2-22-38, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Директор: Юдіна Оксана Олександрівна).
 3. Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області (Україна, Сумська область, м. Глухів, вул. Києво-Московська, 45, телефон: (05444) 2-27-33, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Директор: Маринченко Едуард Олексійович).
 4. Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради Сумської області (Україна, Сумська область, м. Глухів, вул. Героїв Крут, 5, телефон: (05444) 7-20-09, (05444) 7-26-90, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Директор: Калиновська Ірина Миколаївна).
 5. Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 94 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, Довгинцівський район, вул. Промислова, 1а, телефон: (470) 10-30, (470) 10-31, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Директор: Бородавка Сергій Миколайович).
 6. Комунальний навчальний заклад «Радушненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Криворізької районної ради Дніпропетровської області (Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, смт Радушне, вул. Шкільна, 15, телефон: 056 477-11-37, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Директор: Дідур Роман Миколайович).
 7. Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, Центрально-Міський район, вул. Алмазна, 3, телефон: (0564) 27-35-43, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Директор: Варовей Любов Сергіївна).

Представники інституту надали детальну інформацію про напрямки підготовки курсантів та студентів Донецького юридичного інституту МВС України, відкриті спеціальності, перспективні напрямки підготовки курсантів та студентів, матеріальної бази, надано детальні відповіді щодо проведення вступної кампанії та організації освітньої діяльності на різних рівнях вищої освіти та за різними спеціальностями.

На першому етапі профорієнтаційного заходу доцент кафедри господарсько-правових дисциплін Роженко О.В. 26.09.2019 року відвідала Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 94 з метою профорієнтації молоді та популяризації навчального закладу. Проведено профорієнтаційні зустрічі зі старшокласниками в присутності завуча з виховної роботи Щербіни Наталії. У заході було задіяно близько 30 учнів школи. Наступного разу, 02.10.2019 року, доцент кафедри Роженко О.В. відвідала Криворізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 12. Проведено профорієнтаційні зустрічі з десятим та одинадцятим класами у присутності заступника директора з навчально-виховної роботи Гейко Вікторії Миколаївни. У заході було задіяно близько 45 учнів школи. Надалі, 09.10.2019 року, доцент кафедри Роженко О.В. відвідала Радушненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Проведено профорієнтаційні зустрічі з десятим (25 учнів) та одинадцятим (3 учня) класами у присутності заступника директора з навчально-виховної роботи Заверюхіною Оленою Богданівною.

На другому етапі профорієнтаційного заходу доцент Іваненко Д.Д. зустрівся з представником адміністрації Сумської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 1 імені В. Стрельченка, а саме заступником директора з навчально-виховної роботи Іваном Миколайовичем Здоровцовим. Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо посилення профорієнтаційного зв’язку з Донецьким юридичним інститутом МВС України, надано інформацію про перелік освітніх послуг для учнів старших класів на підготовчих курсах що функціонують на постійній основі в інституті. Разом з Іваном Миколайовичем на інформаційному стенді школи було розміщено рекламні прайси інституту та проведено зустріч з учнівською спільнотою. Ключовими питаннями зустрічі з учнівською спільнотою Сумської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 1 імені В. Стрельченка стали розкриття напрямків підготовки бакалаврів на денній та заочній формі навчання, необхідності та доцільності відвідування Днів відкритих дверей, що постійно проводяться на базі Донецького юридичного інституту МВС України. На завершення профорієнтаційної зустрічі заступник директора з виховної роботи Іван Миколайович Здоровцов запропонував проведення спільних заходів пізнавального та наукового характеру з учнями старших класів, що сприятиме посиленню взаємозв’язку в подальшій профорієнтаційній роботі.

На третьому етапі профорієнтаційного заходу відбулась зустріч з освітянами м. Глухів (Сумська область). Адміністрацією Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6, в особі: директора Калиновської Ірини Миколаївни (учитель географії вищої категорії), заступника директора з навчально-виховної роботи Шершень Лариси Миколаївни, (учитель фізики вищої категорії). Під час профорієнтаційної бесіди було визначено напрямки профорієнтаційної співпраці, надано повний пакет рекламних матеріалів та проінформовано про порядок отримання даних із сайту Донецького юридичного інститут МВС України щодо термінів проходження Днів відкритих дверей та постійного оновлення інформаційного ресурсу для майбутніх абітурієнтів. Наступним кроком було проведення профорієнтаційної зустрічі з учнями 11 класу Глухівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 1 за сприяння Вікторії Олександрівни Лісневської, заступник директора з навчально-виховної роботи. Учням було надано інформацію про доцільність та необхідність систематизації знань з предметів української мови та літератури, історії України, математики та іноземної мови, що обрані учнями для здачі зовнішнього незалежного оцінювання за допомогою фахівців, що викладають на підготовчих курсах інституту. Додатково, учні 11 класу отримали можливість детально ознайомитись з напрямками підготовки бакалаврів на денній та заочній формах навчання Донецького юридичного інституту МВС України за спеціальностями: «Право», «Правоохоронна діяльність», «Публічне управління та адміністрування», «Економіка» (напрямок «Економічна безпека підприємств), задати питання щодо освітніх професійних програм, умов навчання, вступу на спеціальності пов’язані з правоохоронною діяльністю.

Наприкінці даного етапу профорієнтаційного заходу було проведено зустріч з директором Глухівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 3 Едуардом Олексійовичем Маринченко. Під час зустрічі було обговорено напрямки профорієнтаційної роботи, визначено період зустрічі з учнями старшої школи та обґрунтовано доцільність їх участі в постійно діючих підготовчих курсів, які функціонують на базі Донецького юридичного інституту. Для учнів 11 класу Глухівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 3 було передано інформаційні матеріали про інститут.

У підсумку, сторони окреслили детальні умови майбутньої співпраці під час проведення профорієнтаційної роботи. Рекламні матеріали та інформацію про умови вступу до Донецького юридичного інституту МВС України було розміщено на інформаційних стендах. Спілкування з фахівцями залишило приємне враження. На згадку про профорієнтаційні зустрічі доценти кафедри Іваненко Д.Д. та Роженко О.В. зробили ряд фото.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Кафедра господарсько-правових дисциплін