Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

15 січня у Донецькому юридичному інституті МВС України відбулася зустріч курсантів факультету кримінальної міліції із заступником начальника УКР ГУМВД України в Луганській області майором міліції Віталієм Вікторовичем Тарасовим. Курсантській аудиторії було цікаво послухати про ті зміни у практичній діяльності міліції України, які прийшли з прийняттям нового КПК. Зустріч проходила у межах не просто лекції, а бесіди. Курсанти мали змогу поставити запитання, які виникали у ході розповіді майора міліції Віталія Вікторовича Тарасова.

- 20 листопада набув чинності новий Кримінальний процесуальний кодекс України. Прийняття цього закону стало революційним кроком для нашої держави. Перебудова кримінального судочинства ставить нові вимоги перед працівниками правоохоронних органів, а адаптація до вимог нового законодавства є досить тривалим та трудомістким процесом. У зв’язку з реформуванням кримінального процесуального законодавства до повноважень слідчого у кримінальному провадженні віднесено проведення негласних слідчих (розшукових) дій, що тісно пов’язані з питаннями забезпечення відповідного режиму таємності та збереження державної таємниці. Розслідування кримінального правопорушення розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, змінено момент, процедуру та порядок початку досудового розслідування. Відповідно до нового КПК України значних змін зазнав й інститут закінчення досудового розслідування, - розповів курсантам Віталій Вікторович Тарасов.

До майбутніх правоохоронців звернувся й начальник факультету кримінальної міліції підполковник міліції Сергій Петрович Пекарський. Він розповів про власний практичний досвід роботи. Звернув увагу на позитивність таких зустрічей, адже у їх ході молоде покоління правоохоронців може черпати знання, готуватися до практичної діяльності, радитися з досвідченими міліціонерами.

 

 

Інформацію підготувала
Вікторія Прозора