Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Щиро і сердечно вітаю професорсько-викладацький склад, курсантів, студентів, аспірантів, усіх співробітників закладу вищої освіти з 59-ю річницею від дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України!

В умовах коли наша держава потребує глибоких і докорінних змін Ви, як  заклад вищої освіти із специфічними умовами навчання, який має великий авторитет і повагу, займаєтесь відповідальною справою на теренах вітчизняної освіти і науки, готуєте справжніх правників, професіоналів своєї справи.

У 2014 році Донецькому юридичному інституту довелося відкрити нову сторінку своєї історії. Через збройний конфлікт на Сході України заклад освіти продовжив свою діяльність на теренах Криворіжжя та у м. Маріуполь, де інститут став провідним центром юридичної освіти і науки, сторив необхідні матеріально-технічні умови для підготовки висококваліфікованих кадрів для правоохоронної системи нашої держави.

Впевнений, що незважаючи на труднощі Ви здолаєте всі перешкоди, обов’язково повернетесь до рідних домівок, а українські прапори гордо майоритимуть у вільному Донецьку!

Бажаю колективу інституту міцного здоров’я, творчого натхнення, невтомності в праці, мирного неба над головою, нових звершень в імʼя України!

Копиленко Олександр Любимович

Народний депутат України, академік Національної академії наук України,
академік Національної академії правових наук України,
голова Національної комісії з радіаційного захисту населення України,
доктор юридичних наук, професор